WINSTON - statyw dla wymagających fotografów

Wysoki, silny, stabilny. WINSTON z kolekcji profesjonalnych statywów 3 LEGGED THING został okrzyknięty jednym z najbardziej wytrzymałych trójnogów na świecie. Model dla tych, którzy mierzą wysoko.

Minuta z Winstonem

Wykonany z lekkiego, a zarazem bardzo wytrzymałego włókna węglowego, wysoki statyw fotograficzny rekomendowany dla wysokich fotografów oraz osób filmujących lub fotografujących ‚z lotu ptaka’.

Idealny do pracy w trudnych warunkach

WINSTON to bez wątpienia statyw do zadań specjalnych. Wysoki, silny i imponująco stabilny chętnie wybierany jest przez fotografów ceniących sobie najwyższy poziom niezawodności. 40 kg udźwig, 185 cm wysokości, sztywność i funkcjonalność godna prawdziwego mistrza. Trójnóg nie do zdarcia!

Technologia, która wszystko zmienia

WINSTON jest najbardziej wytrzymałym i stabilnym statywem w ofercie 3 LEGGED THING. Pracujący nad tym modelem inżynierowie wykonali ogromny skok technologiczny, który wyniósł statywy fotograficzne na zupełnie nowy poziom, czyniąc z tego modelu najbardziej niezawodny trójnóg wśród statywów z tej półki.

Wytrzymały, kompatybilny, wszechstronny

Pomimo swoich rozmiarów i wytrzymałości statyw WILSON jest równie funkcjonalny, jak statywy podróżnicze z profesjonalnej kolekcji 3 LEGGED THING.  Także nie sprawia problemów w podróży i szybko zmienia się w stojak czy monopod.

Modułowość

Wyjątkowa konstrukcja WINSTONA, jak przystało na prawdziwego zawodowca, umożliwia liczne modyfikacje, a bogata oferta akcesoriów dodatkowych pozwala na skonfigurowanie statywu według własnych, nawet najbardziej ekstremalnych, wymagań.

Składane nogi

WINSTON jest jedynym na świecie pełnowymiarowym statywem fotograficznym ze składanymi nogami, które umożliwiają złożenie trójnoga do długości zaledwie 60 cm.

Funkcja Monopod

Dzięki odłączanej nodze WINSTON, jak wszystkie statywy 3 LEGGED THING, bezproblemowo zmienia się w monopod lub tyczkę do mikrofonu czy kamery

Stosunek Maksymalnego Obciążenia do Wagi to 23:1

Statyw WINSTON jest w stanie unieść, bez najmniejszych problemów, ciężar 23-krotnie większy od swojego własnego. Udźwig na poziomie 40 kg czyni go najsilniejszym statywem na świecie.

System Parallel Locking

Unikalny system blokad Parallel Locking dzielnie znosi duże obciążenia, charakteryzuje się doskonałą chwytliwością oraz sztywnością i … nigdy sam się nie otworzy.

Wielość Punktów Mocowania

Płytka Tri-Mount gwarantuje najszerszy wachlarz zastosowań. Sześć gwintowanych otworów 1/4″, jeden 3/8″ oraz trzy gładkie wpusty dają niezliczone możliwości montażu akcesoriów foto.

Solidne Stopki

Trójnóg WINSTON wyposażony został w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, stopki gumowe Bootz. Uniwersalne ‚obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA STATYWU WINSTON

WINSTON, statyw z kolekcji profesjonalnych trójnogów 3 LEGGED THING, dostępny jest w dwóch interesujących wersjach kolorystycznych: Equinox i Eclipse oraz w zestawie z głowicą AirHed Switch.

EQUINOX WINSTON & ECLIPSE WINSTON
TYLKO STATYWY

Max Wysokość 1.85 m


Max Wysokość bez kolumny 1.44 m


Min Wysokość 170 mm


Max Wysokość Monopoda 1.5 m


Długość po złożeniu 600 mm


3 sekcje nóg / 1 sekcja kolumny


Udźwig przy 23º – 40 kg
Udźwig przy 55º – 25 kg
Udźwig przy 80º – 15 kg


Ciężar statywu 1.75 kg


Całkowita waga zestawu N/A


Kąty nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 29 mm

ZESTAW EQUINOX WINSTON & ECLIPSE WINSTON
ZAWIERA AIRHED SWITCH

Max Wysokość 1.95 m


Max Wysokość bez kolumny 1.54 m


Min Wysokość 170 mm


Max Wysokość Monopoda 1.56 m


Długość po złożeniu 600 mm


3 sekcje nóg / 1 sekcja kolumny


Udźwig przy 23º – 40 kg
Udźwig przy 55º – 25 kg
Udźwig przy 80º – 15 kg


Ciężar statywu 1.75 kg


Całkowity Ciężar Zestawu 2.15 kg


Kąty Nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 29 mm

WINSTON 3 LEGGED THING - GALERIA

Wiesz już, czym WINSTON różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska. Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Equinox i Eclipse. Zobacz, jak ten osobliwy trójnóg wspaniale prezentuje się w całej okazałości.

EQUINOX WINSTON

z AirHed 360

ECLIPSE WINSTON

z AirHed 360

EQUINOX WINSTON

tylko statyw

ECLIPSE WINSTON

tylko statyw