Brian

On nie jest Mesjaszem. To bardzo niegrzeczny statyw…

Brian

Przemysłowy wzorzec w zakresie niedrogich, profesjonalnych statywów podróżnych.

Zawsze patrz na jasną stronę życia

Brian to prawdziwy statyw podróżny. Zaprojektowany jako kompaktowy i lekki, ale wystarczająco stabilny do aparatów pełnowymiarowych i długich obiektywów, Brian jest wszechstronny, trwały i mocny – oferując fotografom wiele możliwości.

Rzuć go na podłogę

Brian jest niewiarygodnie wszechstronny z minimalną wysokością zaledwie 11 cm oraz maksymalną do 187 cm przy pełnym rozłożeniu.

Błogosławieni są serowarnicy

Stworzony z ośmiu warstw 100% czystego włókna węglowego. Brian jest dostępny w dwóch kolorach i posiada precyzyjnie zaprojektowane mechanizmy zapewniające łatwość użycia w każdej sytuacji.

Pozwólcie mi udźwignąć ciężar wasz!

Brian wyposażony jest w odłączany monopod, która rozkłada się do 192 cm. Może pracować nie tylko jako monopod, ale również jako wysięgnik kamery lub mikrofonu, a nawet jako selfie stick!

Prawdziwy statyw podróżny

Nogi Briana składają się dookoła kolumny, dzięki czemu ma zwarty kształt 41 cm – jest gotowy do podróży w dowolne miejsce.

Odkręcany monopod

Brian, podobnie jak wszystkie statywy 3 Legged Thing , jest wyposażony w łatwo odkręcany monopod, który może być również używany jako wysięgnik mikrofonu lub aparatu fotograficznego.

Stosunek maksymalnego obciążenia do wagi to10:1

Brian może udźwignąć ciężar prawie dziesięciokrotny. Dzięki obciążeniu użytkowemu wynoszącemu 14 kg Brian jest w stanie obsługiwać szeroką gamę sprzętu fotograficznego.

Bubble Grip

Unikalny system Bubble Grip firmy 3 Legged Thing zapewnia lepszy uchwyt, większą sztywność i płynny, łatwy w użyciu mechanizm.

Kształtowanie przyszłości

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount oferuje trzy otwory do mocowania osprzętu i umożliwia Brianowi składanie, nawet przy odłączonej kolumnie.

Różnorodność stopek

Brian posiada zdejmowane gumowe Bootz, które można wymienić na dowolny z naszych akcesoriów do nóg, aby zapewnić maksymalną stabilność na każdym podłożu.

Dane techniczne

BRIAN
„Największe emocje w kreacji są pomostem do optymizmu”. Brian May, Quenn

Maksymalna wysokość 1.87 m


Maksymalna wysokość bez kolumny 1.46 m


Minimalna wysokość 190 mm


Maksymalna wysokość monopodu 1.92 m


Wielkość po złożeniu 410 mm


Nogi pięcioczęściowe / Dwuczęściowe kolumny


Maksymalne obciążenie 14 kg


Waga statywu 1.45kg


Kąty nóg 23º, 55º, 80º

PUNKS BRIAN

Wersja szaroniebieska

PUNKS BRIAN

Wersja czarna matowa