Jednonożny Trent

Monopod do fotografii sportowej i filmowania

Trent 2.0

Trent – solidny i stabilny, Trent jest wytrzymałym, ultra wysokim, profesjonalnym monopodem, wykonanym z lotniczego stopu magnezu.

Następny w kolejce...

Trent 2.0 odświeża i odmładza imponujące cechy swojej poprzedniej generacji. Monopod jest skonstruowany i precyzyjnie wykonany z lotniczego stopu magnezu oraz wyposażony w nowe, udoskonalone blokady nóg, które mogą pochwalić się lepszą przyczepnością i dźwignią. Wszystko dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania. Trent 2.0 to gwiazda wśród monopodów.

Bliżej Nieba

Trent 2.0 po pełnym rozłożeniu osiąga zawrotną wysokość 2 metrów. Zdolny do przenoszenia obciążeń pod kątem jak i pionowo, Trent 2.0 jest świetnym wysięgnikiem do kamer lub mikrofonów.

Dla tych, którzy zamierzają dać czadu

Zbudowany i precyzyjnie zaprojektowany ze stopu magnezu klasy lotniczej, wytrzymuje ciężar prawie 50 razy większy niż jego własna waga. Z 30 kg ładowności, Trent 2.0 jest jak skała.

Dualizm

Wszechstronność Trent’a 2.0 wynika z podwójnych gwintów na obu końcach monopodu. Na górze, sprężynowy gwint umożliwia schowanie się śruby 3/8″-16 pod znajdującą się w niej śrubą 1/4″-20. Na stopce znajduje się gwint 3/8″-16 z tuleją adaptera 1/4″-20, który umożliwia kompatybilność z różnymi rodzajami obuwia statywowego oraz ze stabilizatorem Docz.

Ultralekki

Tylko nieznacznie cięższy od popularnego Alana, Trent 2.0 jest prawdziwym pretendentem do optymalnej konstrukcji.

Wszechstronny

Dzięki unikalnej konstrukcji i standardowym rozmiarom gwintów, Trent 2.0 może być również używany jako wysięgnik do mikrofonu lub kamery.

Zwarty i gotowy

Poddaliśmy nasze blokady nóg liftingowi. Dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania zamki blokujące zyskały nowy, zadziorny wygląd. Teraz dużo łatwiej się je chwyta i obraca. Nowe obciążniki dodane do blokad nóg efektywnie obniżają środek ciężkości, co sprawia, że statyw jest bardziej stabilny i pozwala na użycie w różnorodnych warunkach.

Maksymalny stosunek obciążenia do wagi 50:1

Trent może utrzymać ciężar prawie 50 razy większy niż jego własna waga. Dzięki udźwigowi 30 kg Trent jest w stanie utrzymać nawet najcięższy sprzęt fotograficzny.

Największy zasięg

Trent 2.0 ma zasięg ponad 2m, co czyni go jednym z najwyższych monopodów na świecie.

Szeroki wybór ‚obuwia’

Trent 2.0 wyposażony został w odłączane stopki Bootz, które można zastąpić dowolnym kompatybilnym modelem stopek, aby zapewnić maksymalną stabilność statywu, w każdym terenie. Najbardziej kojarzy się z naszą podstawką DOCZ2.

W ZESTAWIE

Trent 2.0

  • System statywowy PUNKS Trent 2.0 z lotniczego stopu magnezu
  • Toolz – Multi Tool, 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek

 

 

Trent 2.0 Kit

  • System statywowy PUNKS Trent 2.0 z lotniczego stopu magnezu
  • Toolz – Multi Tool, 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek
  • DOCZ2 – stabilizator nożny do monopodów

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Trent 2.0

Max wysokość 2,02 m


Max wysokość z Docz2 2,08 m


Min wysokość 604 mm


Min wysokość z Docz2 665 mm


Długość po złożeniu z Docz2 655 mm


Czterosekcyjne nogi


Udźwig 30 kg


Waga monopodu 728 g


Waga monopodu z Docz2 1,22 kg


Max średnica nogi 29 mm

Trent 2.0 - GALERIA

Wiesz już, czym Trent 2.0 różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

TRENT 2.0 - DOSTĘPNE WARIANTY I KOLORY

Trent 2.0 Blue

bez podstawki DOCZ2

Trent 2.0 Blue Kit

z podstawką DOCZ2

Trent 2.0 Grey

bez podstawki DOCZ2

Trent 2.0 Grey Kit

z podstawką DOCZ2