Jak to zrobić...

Na tej stronie możesz obejrzeć serię filmów wideo o tym jak dostosować statyw do różnych konfiguracji, serwis, czyszczenie oraz konserwacja.

Poradniki video

Poniżej znajduje się lista poradników wideo które pomogą ci dostosowywać, czyścić, konserwować i dostrajać statyw firmy 3 Legged Thing.

CZYSZCZENIE STATYWU (ZWYKŁE)

To krótkie wideo wyjaśnia jak zdemontować, serwisować, czyścić i konserwować oraz składać ponownie twój statyw.

CZYSZCZENIE STATYWU (ZAMKI PARALLEL LOCKS)

To krótkie wideo wyjaśnia jak zdemontować, serwisować, czyścić i konserwować oraz składać ponownie zamontować Parallel Locks.

ZMIENIĆ STATYW PUNKS W MONOPODA

To krótkie wideo prezentuje jak odłączyć monopoda i połączyć go z kolumną centralną w statywie Punks (Rick, Vyv, Corey and Travis).

ZMIENIĆ STATYW LEO W MONOPODA

To krótkie wideo prezentuje jak odłączyć monopoda i połączyć go z kolumną centralną w statywie Leo.

ZMIENIĆ STATYW LEO W MONOPODA (OMÓWIENIE)

To krótkie wideo prezentuje jak odłączyć monopoda od statywów Albert lub Winston, usuń płytkę (tri-mount) od kolumny, i połącz je aby stworzyć monopoda. Tą technikę można również zastosować do dziedzictwa statywów 3 Legged Thing, poza Punks, Leo, Keith i Tim.

WYMIANA STOPEK

To krótkie wideo prezentuje jak wymienić stopki w statywie 3 Legged Thing.

WYMIANA GWINTÓW

To krótkie wideo prezentuje sposób jak wymienić dwustronnie gwintowaną śrubę w centralnej kolumnie i zamontować płytkę w statywie. Tę technikę można zastosować do całego dziedzictwa statywów 3LT.

ZAMKI PARALLEL LOCKS

To krótkie wideo wyjaśnia jak usunąć lub otworzyć zamki Parallel Locks w Evolution 3, Evo 3 Punks, Equinox oraz Eclipse.

SERWISOWANIE ZATRZASKU NOGI

To krótkie wideo prezentuje jak można nasmarować mechanizm zatrzaskowy nogi oraz jak go wyregulować aby pasował do twoich wymagań.

WYMIANA UCHWYTÓW

To krótkie wideo pokazuje jak wymienić uchwyt na głowicy kulowej. Te same zasady dotyczą wymiany uchwytu na gwincie 3/8″.

REGULACJA UCHWYTU THE SWITCH CLAMP

To krótkie wideo prezentuje regulację uchwytu Switch Clamp do płytek z różnymi rozmiarami profili.

ODWRÓCENIE KOLUMNY CENTRALNEJ

To krótkie wideo prezentujące jak odwrócić centralną kolumnę w statywie 3 Legged Thing. Tę technikę można zastosować do całego dziedzictwa statywów 3LT.

USUNIĘCIE KOLUMNY CENTRALNEJ

To krótkie wideo prezentuje jak usunąć centralną kolumnę w statywie 3 Legged Thing. Tę technikę można zastosować do całego dziedzictwa statywów 3LT.

UŻYWANIE TOOLZ

To krótkie wideo prezentuje jak można używać wyjątkowych narzędzi Toolz oraz cechy dla których warto je mieć.

Instrukcje obsługi

Poniżej znajdują się odnośniki do instrukcji w różnych językach. Chociaż, nasze produkty korzystają z podobnych technologii, istnieją poważne różnice pomiędzy Pro Range i Punks Range, więc pobierz właściwy plik.

Jak serwisować statyw z zamkiem Parallel Locks

To wideo prezentuje jak serwisować statyw jeżeli posiada wyjątkowy zamek Parallel Lock, od momentu demontażu i jak je czyścić.

Jak serwisować statyw z blokadą trącą

W tym wideo prezentujemy podstawowe zasady czyszczenia, konserwacji i serwisowania statywów, pod warunkiem, że statyw posiada zwykłą blokadę trącą.

Jak zamienić statyw Punks na monopod

To krótkie wideo prezentuje jak usunąć monopod i połączyć go z centralną nogą w statywach typu Punks (Rick, Vyv, Corey and Travis).

Jak zamienić statyw Leo na monopod

To krótkie wideo prezentuje jak usunąć monopod i połączyć go z centralną nogą w statywach typu Leo.

Jak zamienić statyw 3LT na monopod

To krótkie wideo prezentuje jak usunąć monopod z statywów typu Albert lub Winston, usunąć płytkę montażową (tri-mount) z kolumny, i jak to połączyć aby powstał monopod. Tę technikę można zastosować do całego dziedzictwa statywów 3 Legged Thing, poza Punks, Leo, Keith i Tim.

Jak wymienić stopkę w statywie

To krótkie wideo prezentuje jak wymienić stopki w statywie 3 Legged Thing.

Jak wymienić podkładkę Chicken Lips w zamku Parallel Lock

To krótkie wideo prezentuje jak wymienić Chicken Lips (większość producentów nazywa je „podkładkami”) wewnątrz nogi lub kolumny we wszystkich statywach firmy 3 Legged Thing które korzystają z systemu zamków Parallel Locking.

Jak wymienić podkładkę Chicken Lips w blokadzie trącej

To krótkie wideo prezentuje jak otworzyć blokadę trącą oraz wymienić wewnętrzne podkładki. Tę technikę możemy zastosować do niemal każdego statywu korzystającego z blokady trącej i posiadającego dwie podkładki.

Jak wymienić podkładkę tłoczoną wewnątrz nogi z pojedynczym zamkiem lub zamkiem równoległym

To krótkie wideo prezentuje jak wymienić podkładkę tłoczoną wewnątrz blokady trącej lub w zamkach równoległych w statywie 3 Legged Thing.

Jak zmienić gwint na szczycie kolumny lub płytki montażowej

To krótkie wideo przedstawia sposób jak można wymienić dwustronnie gwintowaną śrubę w centralnej kolumnie oraz w płytkę montażową. Tę technikę można zastosować do całego dziedzictwa statywów 3LT.

Zamki Parallel Locks

To krótkie wideo przedstawia jak usunąć lub otworzyć zamek w statywach Evolution 3, Evo 3 Punks, Equinox i Eclipse.

Jak serwisować zatrzaski nóg

To krótkie wideo prezentuje jak można nasmarować lub dociskać mechanizm zatrzasków tak aby odpowiadał twoim wymaganiom.

Jak wymienić uchwyt

To krótkie wideo prezentuje jak wymienić uchwyt na głowicy. Te same zasady wymiany obowiązują przy wymianie uchwytu na gwincie 3/8”.

Jak dostosować uchwyt Switch Clamp

To krótkie wideo prezentuje jak dostosować uchwyt Switch Clamp do płytki z różnymi profilami.

Jak odwrócić kolumnę centralną

To krótkie wideo wyjaśnia jak w prosty sposób odwrócić kolumnę centralną w statywach 3 Legged Thing. Te same zasady wymiany obowiązują przy wszystkich statywach 3LT.

Jak usunąć kolumnę centralną

To krótkie wideo wyjaśnia jak w prosty sposób usunąć kolumnę centralną w statywie 3 Legged Thing. Te same zasady wymiany obowiązują przy wszystkich statywach 3LT.

Jak używać narzędzi Toolz

To krótkie wideo prezentuje jak można korzystać z narzędzi Toolz, oraz wiele cech które sprawiają, że są one szczególne i że warto je mieć.