Billy na podróż

Kompaktowy statyw podróżny do codziennego użytku.

Billy 2.0

BILLY – wykonany z włókna węglowego najwyższej jakości, najlżejszy statyw z linii PUNKS 2.0 3 LEGGED THING. Mała waga z dużym udźwigiem.

Nowa ewolucja statywów Punks...

Billy 2.0 zbudowany jest z 8 warstw 100% czystego włókna węglowego i jest jednym z najlżejszych statywów w ofercie Punks 2.0. Billy 2.0 został zbudowany tak, aby sprostać rygorom codziennego użytkowania, bez zbędnego obciążają użytkownika.

Samoloty, pociągi i samochody

Billy 2.0 jest niezwykle wszechstronny, zaprojektowany z myślą o wszystkich rodzajach fotografii. Ważąc zaledwie 1,57 kg, składając się do 45,7 cm, Billy 2.0 jest świetnym wyborem podczas podróży w plener oraz idealnym towarzyszem do fotografowania na wszelkiego rodzaju wyjazdach.

Niesamowity zasięg

Rozciągając się do 1,66 m i schodząc tak nisko jak 11,8 cm, Billy ma niezwykle szeroki zakres wysokości roboczych i może utrzymać ciężar do 18 kg.

Szczęka opada

Podobnie jak inne statywy Punks 2.0, Billy 2.0 posiada trzy odłączane nogi statywu, które umożliwiają wiele konfiguracji, w tym użycie go jako monopodu lub ramienia wysięgnika, a także jako statywu stołowego (przy użyciu dodatkowych nóżek).

Gotowy do podróży

Nogi Billy’ego 2.0 składają się wokół kolumny i głowicy, umożliwiając użytkownikowi złożenie go do zaledwie 11,8 cm.

3 odłączane nogi

Podobnie jak ich odpowiedniki z serii Pro Range 2.0 i Legends Range, nowe statywy Punks 2.0 posiadają trzy odłączane nogi (o 2 więcej niż w poprzednim modelu), które umożliwiają przekształcenie ich w monopody lub tyczki, a po dodaniu opcjonalnych stopek statywowych Vanz (sprzedawanych oddzielnie) mogą stać się statywami stołowymi.

Kształtując przyszłość

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount została znacznie udoskonalona względem modelu Travis i oferuje trzy puste wpusty do mocowania akcesoriów oraz umożliwia złożenie statywu Travis 2.0, nawet gdy kolumna centralna jest odłączona.

Maksymalny stosunek obciążenia do wagi 10:1

Billy 2.0 jest w stanie udźwignąć ciężar do 10 razy większy od jego własnej wagi. Dzięki udźwigowi sięgającemu 18 kg, Billy 2.0 jest jednym z najmocniejszych statywów w tej klasie.

Zwarty i gotowy

Poddaliśmy nasze blokady nóg liftingowi. Dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania zamki blokujące zyskały nowy, zadziorny wygląd. Teraz dużo łatwiej się je chwyta i obraca. Nowe obciążniki dodane do blokad nóg efektywnie obniżają środek ciężkości, co sprawia, że statyw jest bardziej stabilny i pozwala na użycie w różnorodnych warunkach.

Szeroki wybór ‚obuwia’

Trójnóg Travis 2.0 wyposażony został w odłączane stopki Bootz, które można zastąpić dowolnym kompatybilnym modelem stopek, aby zapewnić maksymalną stabilność statywu, w każdym terenie.

Rewolucyjny system stopek

Dzięki możliwości odłączenia wszystkich nóg statywów Punks 2.0, nasze stopki zyskały dodatkową funkcjonalność, możemy zamocować je w miejsce właściwych nóg tworząc w ten sposób funkcjonalny, niskopoziomowy statyw stołowy.
Idealnie w tej konfiguracji sprawdzą się nowo zaprojektowane stopki VANZ, które powstały z myślą o zastosowaniu ich na różnych powierzchniach. Stopki VANZ, to wykonane ze stali nierdzewnej długie kolce, na które, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy nałożyć gumowe, antypoślizgowe nakładki w kształcie kulek pełniących role standardowych stopek statywu.

W ZESTAWIE

  • System statywowy PUNKS Billy 2.0 z włókna węglowego
  • Głowica kulowa AirHed Neo
  • Szybkozłączka w systemie Punks Arca Swiss
  • Toolz – Multi Tool, 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek
  • Torba Clamshell i pasek do torby
  • Torba z mikrofibry na głowicę
  • Śruba “D-Ring” z anodyzowanego stopu magnezu do mocowania balastu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Billy 2.0

Max wysokość 1,66 m


Max wysokość bez kolumny 1,37 m


Min wysokość 11,8 cm


Max wysokość monopodu 1,36 m


Długość po złożeniu 45,7 mm


Czterosekcyjne nogi / Jednosekcyjna kolumna główna


Udźwig przy 18 kg


Waga statywu 1,57 kg


Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º


Max średnica nóg 23 mm

Billy 2.0 - GALERIA

Wiesz już, czym Billy 2.0 różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

Billy 2.0 - DOSTĘPNE KOLORY

Billy 2.0 Black

statyw z głowicą AirHed Neo

Billy 2.0 Blue

statyw z głowicą AirHed Neo