AKCESORIA 3 LEGGED THING

Pracując nad kolekcją akcesoriów dodatkowych 3 LEGGED THING, wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Rozumiemy, że produkty powinny służyć przez długie lata, być niezawodne i wytrzymałe. Wiemy, że dobre ujęcie to często kwestia kilku sekund więc jednym z naszych priorytetów jest modułowość i łatwość obsługi produktów 3LT.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że fotografia to pasja, miłość, ale i praca w trudnych warunkach. Dlatego tworząc stopki, płytki, uchwyty czy zamki zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wprowadzając na rynek kolejne, innowacyjne produkty jesteśmy przekonani, że dzięki nim praca fotografa jest jeszcze przyjemniejsza.

STOPKI

Wymienne stopki do statywu? Tak! W ofercie 3 LEGGED THING mamy aż cztery rodzaje ‚obuwia’, by kiepskie warunki atmosferyczne lub trudne podłoże już nigdy nie pokrzyżowały Ci planów.

PŁYTKI I UCHWYTY

Stworzone z lekkich i wytrzymałych stopów magnezu samolotowego, funkcjonalne, kompatybilne z innymi płytki typu ARCA oraz innowacyjne uchwyty do głowic statywowych. W 3LT mamy wszystko czego potrzebujesz.

L Bracket

Oto QR11, współpracująca z większością aparatów fotograficznych płytka z uchwytem typu L. Funkcjonalny gadżet, który pozwala na szybką zmianę położenia aparatu z poziomu do pionu.

KLUCZ WIELOFUNKCYJNY

Klucz wielofunkcyjny  służący do dokręcania śrub w statywach i głowicach 3 LEGGED THING. TOOLZ wyposażyliśmy w imbus, klucz monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek. Czego chcieć więcej?

WYMIENNE STOPKI 3 LEGGED THING

Cztery rodzaje wymiennych stopek do statywów gwarantują idealną przyczepność trójnogów nawet w przypadku bardzo wymagającego podłoża. Nie straszne im śnieg, lód, piach, żwir czy powierzchnie skalne. Dzięki podwójnym, uniwersalnym gwintom  stopki 3LT będą pasowały do każdego gwintu 1/4″ lub 3/8″.

BOOTZ

Solidne, odporne na uszkodzenia, gumowe stopki przeznaczone do powszechnego użytku. Doskonale sprawdzają się podczas codziennej pracy, zapewniając solidną podstawę statywu. Stopki BOOTZ są częścią każdego trójnoga 3 LEGGED THING.

HEELZ

Zestaw trzech, dedykowanych do statywów 3 LEGGED THING, precyzyjnie frezowanych, nierdzewnych kolców, które doskonale sprawdzą się na betonie, żwirze i innych twardych powierzchniach . HEELZ stopki dla twardzieli.

STILETTOZ

Trzy długie kolce zostały zaprojektowane tak, by chronić statyw na podmokłym terenie. Stopki STILETTOZ ułatwiają stabilne ustawienie statywu na miękkim  podłożu i gwarantują dobre chwytanie na śliskiej, twardej powierzchni np. lodzie.

CLAWZ

Doskonałe do użytku na lodzie, kamieniach oraz innych nierównych powierzchniach. Dzięki odporności na zapadanie i właściwemu rozłożeniu nacisku świetnie sprawdzają się w terenach zmiennych, takich jak śnieg lub piasek.

PŁYTKI DO GŁOWIC STATYWOWYCH

Szeroki wybór, wykonanych z lekkich i trwałych stopów magnezu, płytek do głowic statywowych 3 LEGGED THING daje nieograniczone możliwości dopasowania produktów 3LG do dowolnego, dostępnego na rynku sprzętu fotograficznego.Materiał użyty do produkcji szybkozłączek gwarantuje ich niezawodną wytrzymałość nawet przy  intensywnej eksploatacji.

QR4

Płytka typu ARCA w rozmiarze 38×38 mm posiada standardowy dla większości aparatów gwint 1/4 cala. Wyposażona w dodatkowe śruby zabezpieczające całkowicie eliminuje możliwość przypadkowego zwolnienia blokady. Wytrzymała, niezawodna, kompatybilna z uchwytami PEAK DESIGN CAPTURE.

UCHWYT SWITCH CLAMP

Uchwyt Switch Clamp jest regulowanym uchwytem, który można dopasować do różnych płytek. Posiada możliwość dostosowania dla osób lewo i praworęcznych posiada zabezpieczenia i poziomicę, pozwala na montowanie na każdym urządzeniu z gwintem ⅜” lub z kompatybilną głowicą kulową.

QR6

Prostokątna płytka w wymiarach 60mm x 38mm Arca Swiss dzięki trzem różnym gwintom jest kompatybilna z różnymi aparatami oraz posiada śrubki zabezpieczające całość.

QR7

Płytka o rozmiarach 62mm x 38mm, Arca Swiss jest kompatybilna z aparatami wsuwanymi, posiada śrubki zabezpieczające oraz możliwość doczepienia paska.

360-CLAMP

Uchwyt 360-CL został opracowany z myślą o głowicach kulowych. Dzięki panoramicznej bazie, płytce Arca Swiss, zabezpieczeniom i poziomicy uchwyt może być montowany na urządzeniach z gwintem ⅜” takich jak monopody czy statywy.

L BRACKET

Nasze uniwersalne zawiasy zostały zaprojektowane tak, by być kompatybilne z większością nowoczesnych lustrzanek oraz sporą częścią aparatów bezlusterkowych. Jako uzupełnienie oferujemy także dedykowane rozwiązania pod konkretne korpusy.

ELLIE

System Ellie to pierwszy na świecie modułowy uchwyt do aparatów fotograficznych. Łącząc odwracalny i obracalny pionowy aspekt z jedną z czterech precyzyjnych podstaw, Ellie jest najbardziej funkcjonalnym, najbardziej kompatybilnym uchwytem na świecie.

ZAYLA

Doskonałe połączenie formy i funkcji Zayla to dedykowane uchwyty L-bracket stworzone specjalnie do aparatu Nikon Z 50. Zaprojektowane we współpracy z firmą Nikon, wszystkie wersje uchwytu zapewniają użytkownikom pełny dostęp do portów bocznych i komory baterii.

QR11

QR11 to ewolucja uniwersalnego uchwytu L-bracket. Zaprojektowany tak, aby pasował do większości aparatów i umożliwiał płynną, bezproblemową pracę pomiędzy portretem a krajobrazem. Dostępny w standardowym rozmiarze dla większości nowoczesnych lustrzanek i aparatów CSC, oraz w pełnym rozmiarze dla większych lustrzanek i aparatów z battery gripem.

ROXIE

ROXIE jest dedykowanym uchwytem L-bracket 3 Legged Thing, zaprojektowanym tak, aby idealnie pasował do popularnych konturów aparatów Canon EOS R5, R5 C i R6.

TOOLZ - NIEZAWODNY KLUCZ DO STATYWÓW

Klucz wielofunkcyjny 3 LEGGED THING wyposażyliśmy w 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek. A wszystko, to by jedno, niewielkie narzędzie pozwoliło na: dokręcenie śrub w nogach statywu, odkręcenie górnej płytki głowicy, regulację zacisku, dokręcenia śruby szybkozłączki do aparatu, przymocowanie do torby fotograficznej niezbędnych akcesoriów. A gdy zechcesz sięgnąć po schłodzony napój w oszronionej butelce jest i otwieracz. TOOTZ – niezawodny w każdej sytuacji.