Nowy lepszy Travis

Ulepszona wersja najbardziej uniwersalnego statywu dla początkujących.

Travis 2.0.

Nowe wcielenie niezwykle wszechstronnego, funkcjonalnego, najbardziej zaawansowanego statywu klasy podstawowej na świecie. Travis 2.0. został stworzony z niezwykłą starannością o najdrobniejsze szczegóły.

Codzienny bohater

Statyw Travis 2.0 stanowi pomost pomiędzy amatorskimi trójnogami przenośnymi a potężnymi statywami profesjonalnymi. Wykonany ze stopu magnezu trójnóg ogólnego zastosowania idealnie sprawdzi się u każdego adepta sztuki fotografii. Travis 2.0 jest bardziej wszechstronny i ma większe możliwości niż przeciętny statyw dla początkujących.

Mały rozmiar wielka siła

Zaprojektowany z myślą o codziennym użytku Travis 2.0 jest kompaktowy i wszechstronny. Maksymalnie złożony ma zaledwie 45,7 cm. Niewielkie rozmiary nie oznaczają małego udźwigu, statyw w stanie utrzymać ciężar do 18 kg.

Trzy jest lepsze niż jeden

Travis 2.0 posiada 3 odłączane nogi, które mogą służyć osobno jako monopody. W praktyce funkcja ta idealnie się sprawdza jako wysięgnik mikrofonu lub nawet selfie stick. Pozwala to na wiele konfiguracji, w tym wykorzystanie trójnoga jako statywu stołowego.

Niewiarygodny zasięg

Pomimo złożenia do zaledwie 45,7 cm Travis 2.0 osiąga wysokość roboczą 1,66 m, co daje niezwykłą wszechstronność w różnorodnych warunkach. Alternatywnie można korzystać z najmniejszej możliwej wysokości, sięgającej 11,8 cm.

Duży i mały

Travis 2.0 to statyw o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki kompaktowym rozmiarom — składa się do zaledwie 45.7cm — jest solidną alternatywą dla tradycyjnych urządzeń przeznaczonych dla podróżnych.

3 odłączane nogi

Podobnie jak ich odpowiedniki z serii Pro Range 2.0 i Legends Range, nowe statywy Punks 2.0 posiadają trzy odłączane nogi (o 2 więcej niż w poprzednim modelu), które umożliwiają przekształcenie ich w monopody lub tyczki, a po dodaniu opcjonalnych stopek statywowych Vanz (sprzedawanych oddzielnie) mogą stać się statywami stołowymi.

Maksymalny stosunek obciążenia do wagi 10:1

Travis 2.0 jest w stanie udźwignąć ciężar do 10 razy większy od jego własnej wagi. Dzięki udźwigowi sięgającemu 18 kg Travis 2.0 jest jednym z najmocniejszych statywów w tej klasie.

Zwarty i gotowy

Poddaliśmy nasze blokady nóg liftingowi. Dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania zamki blokujące zyskały nowy, zadziorny wygląd. Teraz dużo łatwiej się je chwyta i obraca. Nowe obciążniki dodane do blokad nóg efektywnie obniżają środek ciężkości, co sprawia, że statyw jest bardziej stabilny i pozwala na użycie w różnorodnych warunkach.

Kształtując przyszłość

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount została znacznie udoskonalona względem modelu Travis i oferuje trzy puste wpusty do mocowania akcesoriów oraz umożliwia złożenie statywu Travis 2.0, nawet gdy kolumna centralna jest odłączona.

Szeroki wybór ‚obuwia’

Trójnóg Travis 2.0 wyposażony został w odłączane stopki Bootz, które można zastąpić dowolnym kompatybilnym modelem stopek, aby zapewnić maksymalną stabilność statywu, w każdym terenie.

Rewolucyjny system stopek

Dzięki możliwości odłączenia wszystkich nóg statywów Punks 2.0, nasze stopki zyskały dodatkową funkcjonalność, możemy zamocować je w miejsce właściwych nóg tworząc w ten sposób funkcjonalny, niskopoziomowy statyw stołowy.
Idealnie w tej konfiguracji sprawdzą się nowo zaprojektowane stopki VANZ, które powstały z myślą o zastosowaniu ich na różnych powierzchniach. Stopki VANZ, to wykonane ze stali nierdzewnej długie kolce, na które, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy nałożyć gumowe, antypoślizgowe nakładki w kształcie kulek pełniących role standardowych stopek statywu.

W ZESTAWIE

  • System statywowy PUNKS Travis 2.0 ze stopu magnezu
  • Głowica kulowa AirHed Neo
  • Szybkozłączka w systemie Punks Arca Swiss
  • Toolz – Multi Tool, 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek
  • Torba Clamshell i pasek do torby
  • Torba z mikrofibry na głowicę
  • Śruba “D-Ring” z anodyzowanego stopu magnezu do mocowania balastu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Travis 2.0

Max wysokość 1,66 m


Max wysokość bez kolumny 1,37 m


Min wysokość 11,8 cm


Max wysokość monopodu 1,36 m


Długość po złożeniu 46,7 mm


Czterosekcyjne nogi / Jednosekcyjna kolumna główna


Udźwig przy 18 kg


Waga statywu 1,82 kg


Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º


Max średnica nóg 23 mm

Travis 2.0 - GALERIA

Wiesz już, czym Travis 2.0 różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

Travis 2.0 - DOSTĘPNE KOLORY

Travis 2.0 Black

statyw z głowicą AirHed Neo

Travis 2.0 Blue

statyw z głowicą AirHed Neo