TRENT

„W moim niczym, byłeś dla mnie wszystkim” – Trent Reznor

Rewolucja przemysłowa….

Nazwany na cześć kultowej wokalistki industrialnego zespołu rockowego Nine Inch Nails, Trent jest gwiazdą rocka wśród boy-band-ów. Solidny, stabilny, wytrzymały i na krawędzi szaleństwa….

Wysoki i suchy

Wysokość rozłożonego Trenta to zachwycające 2 m / 80 „. Trent jest w stanie wytrzymać obciążenia boczne, jak również obciążenia pionowe, co sprawia, że jest to niesamowity wysięgnik do kamer lub mikrofonów.

Dla tych, którzy kochają rock

Skonstruowany i precyzyjnie wykonany z lotniczego stopu magnezu, o maksymalnej średnicy rury 29 mm, Trent jest jak skała.

Dwoistość

Wszechstronność monopodu Trent wynika z podwójnych gwintów na obu końcach. Sprężynowy mechanizm u góry umożliwia schowanie gwintu 3/8″, by odsłonić gwint 1/4″ w obudowie. Na stopce znajduje się gwint 3/8″, z tuleją adaptacyjną 1/4″.

Trent

Solidny i stabilny, Trent jest naszym wytrzymałym, ultra wysokim profesjonalnym monopodem, wykonanym z lotniczego stopu magnezu.

Ultralekki

Przy wadze zaledwie 9 g cięższej od profesjonalnego odpowiednika węgla, Trent jest prawdziwym rywalem o optymalną budowę.

Wszechstronność

Dzięki unikalnej konstrukcji i standardowym rozmiarom gwintu Trenta, może on być również używany jako wysięgnik mikrofonu lub kamery.

Maksymalny stosunek obciążenia do masy 50:1

Trent jest w stanie utrzymać ciężar prawie 50 razy większy od ciężaru własnego. Dzięki ładowności 30 kg / 65 lb, Trent jest w stanie utrzymać nawet najcięższy sprzęt fotograficzny.

Bubble Grip

3 Legged Thing to unikalna technologia Bubble Grip zapewniająca maksymalną przyczepność dla maksymalnego bezpieczeństwa i dyspersji wodnej.

Najwyższy poziom

Trent ma zasięg ponad 2m, co czyni go jednym z najwyższych monopodów na świecie.

Solidne Stopki

Alan posiada odkręcaną gumową stopkę, który można zastąpić dowolnym z naszych akcesoriów dla zapewnienia maksymalnej stabilności na każdym terenie, dostostosowany jest również do stosowania z podstawką DOCZ.

Dane techniczne

Poniżej znajduje się lista specyfikacjiTRENTa, z i bez podstawki Docz.

TRENT

„Naprawdę staram się stawiać siebie w niewygodnych sytuacjach. Zażalenie jest moim wrogiem” – Trent Reznor, Nine Inch Nails

Maksymalna wysokość 2.03 m / 80 „


Maksymalna wysokość z Docz 2.09 m / 82.3 „


Minimalna wysokość 610 mm / 24 „


Minimalna wysokość z Docz 670 mm / 26.4 „


Wielkość po złożeniu z  Docz 670 mm / 26.4 „


4 sekcje nóg


Udźwig – 30 kg / 66 lbs


Waga 0.63 kg / 1.4 lbs


Waga monopodu z Docz 1.13 kg / 2.5 lbs


Największa średnica nogi 29 mm / 1.14 „

TRENT

Professional Monopod

TRENT & DOCZ

Professional Monopod Kit

DOCZ

Professional Monopod Foot