BILLY - odpowiedź na potrzeby użytkowników

„Rock to nie sztuka, to sposób mówienia językiem zwykłych ludzi” – Billy Idol

MINUTA Z BILLYM

BILLY – wykonany z włókna węglowego najwyższej jakości, najlżejszy statyw z linii PUNKS 3 LEGGED THING. Idealne rozwiązanie dla miłośników fotografii szukających bezkompromisowej jakości w rozsądnej cenie.

Najlżejszy w kolekcji PUNKS

BILLY jest pierwszym statywem z linii PUNKS 3 LEGGED THING, który został w pełni wykonany z włókna węglowego. Choć jest najlżejszym trójnogiem w kolekcji, może znieść naprawdę wiele.

Lekki jak piórko

Zaledwie 1.38 kg wagi sprawia, że statyw BILLY jest idealnym towarzyszem podróży. Lekki jak piórko statyw bez trudu może być noszony w fotograficznej torbie lub plecaku nawet podczas bardzo długich wycieczek.

Opowieść o dwóch wysokościach

Rozciągany do 1.645 m, statyw Billy to prawdziwy olbrzym, który da się wydłużyć do 1.37 m bez użycia kolumny głównej pozwalając na stabilność nawet w najbardziej surowych warunkach.

Coś więcej niż statyw

Trójnóg BILLY jak przystało na niezwykle uniwersalny model zaskakuje funkcjonalnością. Podobnie jak pozostałe statywy z serii PUNKS wyposażony jest w pełni odłączany monopod, wymienne stopki i wbudowaną poziomicę, ale prawdziwym asem w rękawie jest 10 cm minimalna wysokość robocza.

Łatwy w transporcie

Statyw BILLY po złożeniu mierzy zaledwie 46 cm, dzięki czemu można go transportować w bagażu podręcznym, małej torbie czy plecaku fotograficznym.

Funkcja Monopod

Dzięki odłączanej nodze BILLY, jak wszystkie statywy 3 LEGGED THING, bezproblemowo zmienia się w monopod lub tyczkę do mikrofonu czy kamery.

Stosunek Maksymalnego Obciążenia do Wagi to 13:1

BILLY bez trudu poradzi sobie z obciążeniem 13 razy większym od swojego własnego ciężaru.  Maksymalny dopuszczalny udźwig na poziomie 18 kg czyni go najbardziej wytrzymałym statywem w swojej klasie.

System Bubble Grips

Unikalne blokady nóg Bubble Grip pokryte są antypoślizgowymi gumkami najwyższej jakości, które gwarantują doskonałe usztywnienie i pozwalają na właściwe zaciśnięcie mechanizmu nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Głowica AirHed NEO w zestawie

 Trójnóg wyposażony jest w lekką i prostą w obsłudze głowicę kulową z szybkozłączką typu ARCA. Blokowanie ruchów za pomocą jednego pokrętła sprawia, że operowanie głowicą jest niezwykle szybkie i proste.

Solidne Stopki

Trójnóg BILLY wyposażony został w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, gumowe stopki Bootz. Uniwersalne ‚obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA STATYWU BILLY

BILLY, statyw z kolekcji PUNKS 3 LEGGED THING, dostępny jest w zestawie z głowicą AirHed Neo oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: ANARCHY i GREY & BLUE.

Max Wysokość 1.645 m


Max Wysokość bez kolumny 1.37 m


Min Wysokość 100 mm


Max Wysokość Monopoda 1.71 m


Długość po złożeniu 460 mm


4 sekcje nóg / 1 sekcja kolumny


Udźwig – 18 kg


Ciężar statywu 1.38 kg


Kąty nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 23 mm

BILLY 3 LEGGED THING - GALERIA

Wiesz już, czym BILLY różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska. Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Anarchy i Grey & Blue. Zobacz, jak ten osobliwy trójnóg wspaniale prezentuje się w całej okazałości.

PUNKS BILLY

z głowicą AirHed NEO