INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Stworzyć najbardziej zaawansowane statywy na świecie … gdy w głowach rodzi się ogromne pragnienie, nie ma siły, która mogłaby je powstrzymać.
Gdy pojawia się jasno sprecyzowany cel, nie ma możliwości, by zawrócić z obranej drogi.
Tam gdzie pasja łączy się z wieloletnim doświadczeniem i odważnym spojrzeniem w przyszłość, powstają rzeczy inne niż wszystkie, a wyjątkowa myśl inżynieryjna, innowacyjna konstrukcja, niebanalny design i ponadprzeciętna funkcjonalność sprawiają, że FOTOGRAFICZNY STATYW DEFINIUJE SIĘ NA NOWO.

PERFEKCYJNA KONSTRUKCJA

W 3 LEGGED THING doskonale wiemy, jak ogromną rolę odgrywa dobór odpowiednich materiałów, perfekcyjne spasowanie wszystkich komponentów, jakość wykonania i komfort użytkowania. Dla nas NAWET NAJDROBNIEJSZY SZCZEGÓŁ MA OGROMNE ZNACZENIE, bo wierzymy, że Twój sprzęt fotograficzny powinien obracać się w najlepszym towarzystwie.

DOSKONALE WYWAŻONE BLOKADY

Redukując wagę blokad Parallel Locks do 26 gram obniżyliśmy środek ciężkości, zoptymalizowaliśmy sztywność i uzyskaliśmy doskonałą stabilność statywu.

IMPONUJĄCE OBCIĄŻENIE DOPUSZCZALNE

Dzięki zastosowanym materiałom zwiększyliśmy dopuszczalne obciążenie. Statyw 3 LEGGED THING udźwignie 4 x więcej niż inne. Średnia 17:1 robi wrażenie, prawda?

100% WŁÓKNO WĘGLOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dla doskonałej trwałości używamy wyselekcjonowanego, japońskiego włókna węglowego. 8 warstw, 3 godziny utwardzania w 150°C, 7 dni leżakowania w 37°C.

Nylonowe podkładki
„Chiken Lips”

Nasze podkładki w kształcie litery „C”, zyskały innowacyjny system samosmarowania zapewniając płynne otwieranie i stabilne zablokowanie nóg.

INNOWACJA I DESIGN

Gdy w 2010 roku stawialiśmy pierwsze kroki, pełni optymizmu patrzyliśmy w przyszłość branży fotograficznej. Dziś, po wielu latach na rynku, możemy z uśmiechem przyznać, że to był doskonale wykorzystany czas, podczas którego NASZE INNOWACYJNE PROPOZYCJE ZYSKAŁY SZEROKIE GRONO ODBIORCÓW, czyniąc 3 LEGGED THING jednym z czołowych producentów statywów fotograficznych na świecie.

BLOKADY PARALLEL LOCKING

Wprowadzając szersze o 40% blokady Parallel całkowicie wyeliminowaliśmy opory przy obracaniu, poprawiliśmy ich chwytliwość oraz sztywność sprawiając tym samym, że nie poddadzą się nawet dużemu obciążeniu.

FUNKCJONALNA PŁYTKA TRI-MOUNT

Zwiększając ilość mocowań daliśmy płytkom najszerszy wachlarz zastosowań. Sześć gwintowanych otworów 1/4″, jeden 3/8″ oraz trzy puste wpusty dają niezliczone możliwości montażu akcesoriów foto.

ZDEJMOWANA KOLUMNA ŚRODKOWA

A gdyby tak środkową kolumnę uczynić teleskopową, odwracalną, a do tego całkowicie wyjmowaną? Zrobiliśmy to pierwsi na rynku, zapewniając statywowi niespodziewaną dotychczas wszechstronność.

DYNAMICZNA ZMIANA WYSOKOŚCI

Stosując innowacyjną, modułową budowę, a także wprowadzając możliwość demontażu kolumny centralnej stworzyliśmy statywy, które mogą zostać opuszczone do wysokości minimalnej –  12 cm.

FUNKCJONALNOŚĆ MODUŁOWA

Siadając do stołu projektowego w pierwszej kolejności zastanawiamy się nad tym, co możemy ulepszyć. Co zrobić, by produkty 3LT były jeszcze bardziej funkcjonalne? Jakie rozwiązania, dla nas fotografów, byłyby strzałem w przysłowiową dziesiątkę? Jak sprawić, by nasz sprzęt sprawdzał się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych, warunkach? Szukając elastycznych rozwiązań POSTANOWILIŚMY WYKORZYSTAĆ TECHNOLOGIĘ MODUŁOWĄ.

ODŁĄCZANE NOGI

Tworząc system odłączanych nóg sprawiliśmy, że w krótką chwilę statyw może zmienić się w monopod, boom mikrofonowy, ramię oświetleniowe czy selfie stick, a jego zastosowanie uzależnione jest jedynie od Twojej wyobraźni.

WYMIENNE STOPKI

Każda z naszych precyzyjnie wykończonych stopek posiada wykonany ze stali nierdzewnej gwint 1/4″ z tuleją 3/8″, bo wiemy, jak ważna jest uniwersalność i kompatybilność.

3 KĄTY PRACY

Dzięki pracy w zakresie trzech kątów rozstawienia nóg: 23°, 55° oraz 80° zyskaliśmy statyw, który bez względu na ustawioną wysokość i rodzaj zamontowanego sprzętu, zachwyca stabilnością i wzbudza pełne zaufanie.

ODŁĄCZANE UCHWYTY

Uchwyty modułowe 3LT w głowicach statywów są zdejmowane, kompatybilne z różnymi głowicami posiadającymi mocowanie poprzez otwór montażowy ⅜”.

 

WIĘCEJ O STATYWACH 3 LEGGED THING

Wiesz już, że tworząc statywy ogromny nacisk kładziemy na wytrzymałe materiały, innowacyjne rozwiązania, niczym nieograniczoną funkcjonalność i niebanalny design. Czas poznać się bliżej.