TRAVIS - statyw twardszy, niż gwiazda rocka

„Nigdy nie martwimy się o rzeczy wielkie, tylko rzeczy małe.” – Travis Barker, Blink 182

Minuta z Travis'em

 TRAVIS z kolekcji PUNKS 3 LEGGED THING to trójnóg do codziennego użytku. Wszechstronny, funkcjonalny, stworzony z niezwykłą starannością o najdrobniejsze szczegóły, najbardziej zaawansowany statyw klasy podstawowej na świecie.

Wygoda ponad wszystko

Statyw TRAVIS stanowi pomost pomiędzy amatorskimi trójnogami przenośnymi, a potężnymi statywami profesjonalnymi. Jego konstruktorom zależało na stworzeniu „stojaka”, który będzie wystarczająco mobilny, by można było zabrać go w najodleglejsze zakątki świata, a jednocześnie na tyle stabilny, by udźwignąć ciężki sprzęt fotograficzny.

Trwałość, design, łatwa obsługa

Solidna konstrukcja, materiały najwyższej jakości, innowacyjny koncept i niezwykła precyzja wykonania najdrobniejszych szczegółów sprawiają, że TRAVIS nie tylko ciekawie się prezentuje, ale także zachwyca płynną i dziecinie łatwą obsługą.

Jedyny w swoim rodzaju

TRAVIS to statyw, który mimo niewielkich rozmiarów i przystępnej ceny posiada wiele cech modeli PRO: opatentowaną płytkę Tri-mount, funkcję monopod, odłączane nogi i i wymienialne stopki, by mógł działać w każdym terenie.

Perfekcja w każdym calu

Już na pierwszy rzut oka trójnóg TRAVIS zachwyca perfekcyjnymi detalami, które definiują markę 3 LEGGED THING. Bo wystarczy przestać myśleć schematycznie, skupić się na najdrobniejszych szczegółach i wsłuchać się w potrzeby innych, by produkty codziennego użytku przybrały niezwykłą formę.

Po pierwsze, UNIWERSALNY

Choć TRAVIS nie jest statywem podróżnym, to bez trudu mieści się w torbie lub plecaku fotograficznym. Potężny po rozłożeniu, niewielki po złożeniu – tylko 45 cm. Ciekawa alternatywa dla typowych „podróżników”.

Funkcja Monopod

Dzięki odłączanym nogom TRAVIS, jak wszystkie statywy 3 LEGGED THING, bezproblemowo zmienia się w monopod, wysięgnik do mikrofonu, ramię oświetleniowe czy selfie stick.

Stosunek Maksymalnego Obciążenia do Wagi to 11:1

Dopuszczalne obciążenie równe 11-krotnemu ciężarowi własnemu, 18 kg udźwig, sprawia, że statyw TRAVIS bez trudu uniesie profesjonalny sprzęt foto.  Najbardziej wytrzymały statyw w tej klasie trójnogów!

System Bubble Grips

Unikalne blokady nóg Bubble Grip pokryte są antypoślizgowymi gumkami najwyższej jakości, które gwarantują doskonałe usztywnienie i pozwalają na właściwe zaciśnięcie mechanizmu nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Głowica AirHed NEO w zestawie

Trójnóg wyposażony jest w lekką i prostą w obsłudze głowicę kulową z szybkozłączką typu ARCA. Blokowanie ruchów za pomocą jednego pokrętła sprawia, że operowanie głowicą jest niezwykle szybkie i proste.

Solidne Stopki

Trójnóg TRAVIS wyposażony został w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, gumowe stopki Bootz. Uniwersalne ‚obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA STATYWU TRAVIS

TRAVIS, statyw z kolekcji PUNKS 3 LEGGED THING, dostępny jest w zestawie z głowicą AirHed Neo oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: ANARCHY i GREY & BLUE.

Max Wysokość 1.65 m


Max Wysokość bez kolumny 1.39 m


Min Wysokość 195 mm


Max Wysokość Monopoda 1.71 m


Długość po złożeniu 450 mm


4 sekcje nóg / 1 sekcja kolumny


Udźwig – 18 kg


Ciężar statywu 1.6 kg


Kąty nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 23 mm

TRAVIS 3 LEGGED THING - GALERIA

Wiesz już, czym TRAVIS różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska. Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Anarchy i Grey & Blue. Zobacz, jak ten osobliwy trójnóg wspaniale prezentuje się w całej okazałości.

PUNKS TRAVIS

z głowicą AirHed NEO