ALBERT - przenośny statyw dla zawodowców

Oto ALBERT 3 LEGGED THING – najbardziej wszechstronny na świecie trójnóg przenośny dla profesjonalistów. Statyw, obok którego nie można przejść obojętnie.

Minuta z Albertem

Wykonany z lekkiego i bardzo wytrzymałego włókna węglowego statyw z profesjonalnej kolekcji 3 LEGGED THING dedykowany fotografom, którzy lubią piesze wycieczki.

Niesamowita opowieść...

Poznaj ALBERTA. Statyw, który jest na tyle kompaktowy, by zmieścić się do lekkiego bagażu podręcznego i na tyle silny, by udźwignąć sporych rozmiarów aparat czy kamerę. Rozciągając się do ponad 1,8 m, będąc wyposażonym w liczne punkty montażowe, posiadając zdejmowaną kolumnę środkową trójnóg ten stanowi nieocenioną wartość w świecie fotografii makro.

Największy, mega stabilny statyw na świecie

Innowacyjna, modułowa budowa statywów 3 LEGGED THING, niezwykła kolumna centralna i system Parallel Locking sprawiają, że nawet tak wysoki model jak ALBERT, rozciągnięty do granic możliwości zachwyca niezawodnością i perfekcyjną stabilnością.

Dostosowany do dużych obciążeń

Wyjątkowa, nagrodzona tytułem „Innovative Imaging Product of the Year” (Najbardziej Innowacyjny Produkt Roku)  konstrukcja statywu ALBERT pozwala mu na pewne utrzymanie 30 kilogramowego obciążenia. Branżowy wzór do naśladowania.

Modułowość

Innowacyjna, modułowa konstrukcja pozwala na liczne modyfikacje i konfiguracje elementów statywu sprawiając, że ALBERT fantastycznie sprawdza się w roli stojaka, monopodu, czy sprzętu od fotografii makro.

Stworzony do podróżowania

Statyw ALBERT po złożeniu mierzy zaledwie 40 cm, dzięki czemu można go transportować w bagażu podręcznym, małej torbie czy plecaku fotograficznym.

Funkcja Monopod

Dzięki odłączanej nodze ALBERT, jak wszystkie statywy 3 LEGGED THING, bezproblemowo zmienia się w monopod lub tyczkę do mikrofonu czy kamery

Stosunek Maksymalnego Obciążenia do Wagi to 16:1

Statyw ALBERT bez trudu poradzi sobie z obciążeniem 16 razy większym od swojego własnego ciężaru. Wysokość i 30 kg udźwig czynią go jest jednym z najpotężniejszych statywów podróżniczych na świecie.

System Parallel Locking

Unikalny system blokad Parallel Locking dzielnie znosi duże obciążenia, charakteryzuje się doskonałą chwytliwością oraz sztywnością i … nigdy sam się nie otworzy.

Wielość Punktów Mocowania

Płytka Tri-Mount gwarantuje najszerszy wachlarz zastosowań. Sześć gwintowanych otworów 1/4″, jeden 3/8″ oraz trzy gładkie wpusty dają niezliczone możliwości montażu akcesoriów foto.

Solidne Stopki

Statyw ALBERT wyposażony został w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, stopki gumowe Bootz. Uniwersalne ‚obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA STATYWU ALBERT

ALBERT, statyw z kolekcji profesjonalnych trójnogów 3 LEGGED THING, dostępny jest w dwóch interesujących wersjach kolorystycznych: Equinox i Eclipse oraz w zestawie z głowicą AirHed Switch.

EQUINOX ALBERT & ECLIPSE ALBERT
TYLKO STATYWY

Max Wysokość 1.79 m


Max Wysokość bez kolumny 1.23 m


Min Wysokość 130 mm


Max Wysokość Monopoda 1.28 m


Długość po złożeniu 410 mm


5 sekcji nóg / 3 sekcje kolumny


Udźwig przy 23º – 30 kg
Udźwig przy 55º – 20 kg
Udźwig przy 80º – 10 kg


Ciężar statywu 1.85 kg


Całkowita waga zestawu N/A


Kąty nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 26 mm

ZESTAW EQUINOX ALBERT KIT & ECLIPSE ALBERT KIT
ZAWIERA AIRHED SWITCH

Max Wysokość 1.89 m


Max Wysokość bez kolumny 1.33 m


Min Wysokość 130 mm


Max Wysokość Monopoda 1.38 m


Długość po złożeniu 410 mm


5 sekcji nóg / 3 sekcje kolumny


Udźwig przy 23º – 30 kg
Udźwig przy 55º – 20 kg
Udźwig przy 80º – 10 kg


Ciężar statywu 1.85 kg


Całkowity Ciężar Zestawu 2.27 kg


Kąty Nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 26 mm

ALBERT 3 LEGGED THING - GALERIA

Wiesz już, czym ALBERT różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska. Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Equinox i Eclipse. Zobacz, jak ten osobliwy trójnóg wspaniale prezentuje się w całej okazałości.

EQUINOX ALBERT

z AirHed SWITCH

ECLIPSE ALBERT

z AirHed SWITCH

EQUINOX ALBERT

tylko statyw

ECLIPSE ALBERT

tylko statyw