Brian sięgacz gwiazd

Najwyższy statyw z serii.

Brian 2.0

Wszechstronny statyw podróżny ogólnego zastosowania, z 3 odłączanymi nogami i możliwością osiągania ogromnych wysokości.

Zgadnij kto powrócił...

Powracający z nowym wyglądem Brian 2.0 jest odświeżoną wersją naszego kultowego statywu podróżnego Punks. Brian 2.0 zapewnia niezwykłą stabilność i sztywność w pracy, pozostając jednocześnie lekkim i kompaktowym.

Czy prawdziwy Brian 2.0 może jeszcze powstać?

Najwyższy statyw z serii Punks, Brian 2.0 jest gigantem w swojej klasie. Na pełnym rozwinięciu osiąga wysokość 1,86 m, alternatywnie może zejść nawet do 10,6 cm.

Zwarty i gotowy

W serii Punks 2.0 poddaliśmy nasze blokady nóg znacznemu liftingowi. Z nowym, zadziornym wyglądem, ulepszoną konstrukcją oraz zwiększoną stabilnością aż czuć od nich doskonałą inżynierię.

Trzy razy więcej uroku

Brian 2.0, jak wszystkie nasze statywy z blokadą twist lock, posiada 3 odłączane nogi statywu. Każda z nóg, w pełnym rozłożeniu, mierzy 1,39 m i może być używana jako wysięgnik mikrofonowy lub statyw oświetleniowy. Umożliwia to również przekształcenie trójnoga w statyw stołowy po dodaniu ,obuwia’ do statywu Vanz (sprzedawanego oddzielnie).

Prawdziwy statyw podróżny

Brian 2.0 jest niezwykle kompaktowy i zawdzięcza to nogom składanym do góry, wzdłuż centralnej kolumny. W najbardziej zwartej formie ma zaledwie 44,5 cm. Zawsze gotowy do podróży w dowolne miejsce.

3 odłączane nogi

Podobnie jak ich odpowiedniki z serii Pro Range 2.0 i Legends Range, nowe statywy Punks 2.0 posiadają trzy odłączane nogi, umożliwiające przekształcenie ich w monopody lub wysięgniki, a po dodaniu opcjonalnych stopek statywowych Vanz (sprzedawanych oddzielnie) mogą stać się statywami stołowymi.

Stosunek maksymalnego obciążenia do wagi 8:1

Brian 2.0 jest w stanie udźwignąć ciężar do 8 razy większy od jego własnej wagi. Dzięki udźwigowi sięgającemu 18 kg, Brian 2.0 jest w stanie utrzymać szeroki zakres sprzętu fotograficznego.

Zwarty i gotowy

Poddaliśmy nasze blokady nóg liftingowi. Dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania zamki blokujące zyskały nowy, zadziorny wygląd. Teraz dużo łatwiej się je chwyta i obraca. Nowe obciążniki dodane do blokad nóg efektywnie obniżają środek ciężkości, co sprawia, że statyw jest bardziej stabilny i pozwala na użycie w różnorodnych warunkach.

Kształtując przyszłość

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount została znacznie udoskonalona względem modelu Travis i oferuje trzy puste wpusty do mocowania akcesoriów oraz umożliwia złożenie statywu Travis 2.0, nawet gdy kolumna centralna jest odłączona.

Szeroki wybór ‚obuwia’

Trójnóg Travis 2.0 wyposażony został w odłączane stopki Bootz, które można zastąpić dowolnym kompatybilnym modelem stopek, aby zapewnić maksymalną stabilność statywu, w każdym terenie.

Rewolucyjny system stopek

Dzięki możliwości odłączenia wszystkich nóg statywów Punks 2.0, nasze stopki zyskały dodatkową funkcjonalność, możemy zamocować je w miejsce właściwych nóg tworząc w ten sposób funkcjonalny, niskopoziomowy statyw stołowy.
Idealnie w tej konfiguracji sprawdzą się nowo zaprojektowane stopki VANZ, które powstały z myślą o zastosowaniu ich na różnych powierzchniach. Stopki VANZ, to wykonane ze stali nierdzewnej długie kolce, na które, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy nałożyć gumowe, antypoślizgowe nakładki w kształcie kulek pełniących role standardowych stopek statywu.

W ZESTAWIE

  • System statywowy PUNKS Brian 2.0 z włókna węglowego
  • Głowica kulowa AirHed Neo
  • Szybkozłączka w systemie Punks Arca Swiss
  • Toolz – Multi Tool, 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek
  • Torba Clamshell i pasek do torby
  • Torba z mikrofibry na głowicę
  • Śruba “D-Ring” z anodyzowanego stopu magnezu do mocowania balastu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Brian 2.0

Max wysokość 1,86 m


Max wysokość bez kolumny 1,39 m


Min wysokość z kolumną AirHed 18,8 cm


Min wysokość bez kolumny AirHed 10,6 cm


Max wysokość monopodu 1,39 m


Długość po złożeniu 42 mm


Pięciosekcyjne nogi / Dwusekcyjna kolumna główna


Udźwig przy 14 kg


Waga statywu 1,68 kg


Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º


Max średnica nóg 23 mm

Brian 2.0 - GALERIA

Wiesz już, czym Brian 2.0 różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

Brian 2.0 - DOSTĘPNE KOLORY

Travis 2.0 Black

statyw z głowicą AirHed Neo

Brian 2.0 Blue

statyw z głowicą AirHed Neo