COREY - funkcjonalny mikro statyw

COREY z kolekcji PUNKS – niższej linii statywów fotograficznych 3 LEGGED THING wykonany został z  lekkich stopów magnezu klasy samolotowej, co czyni go niezwykle lekkim i trwałym zarazem mikro statywem, który twardo stoi na ziemi.

MINUTA Z COREY'EM

COREY, niewielki statyw o wielkich możliwościach. Najwyższa jakość użytych materiałów, szczegóły dopracowane w każdym calu, design ze sportowym pazurem i stabilne stopki czynią go trójnogiem godnym najszczerszych pochwał.

Niewielki rozmiarem, wielki możliwościami

Choć trójnóg COREY należy do grupy podstawowych statywów 3 LEGGED THING wyposażony jest w wiele funkcjonalnych rozwiązań stosowanych w naszych statywach profesjonalnych. Wykonany z wytrzymałego stopu magnezu lotniczego jest doskonałym rozwiązaniem dla fotografów, którzy od statywu oczekują głównie niewielkich rozmiarów i wygody użytkowania.

Niebanalny design, łatwość obsługi

Solidna konstrukcja, materiały najwyższej jakości, innowacyjny koncept i niezwykła precyzja wykonania najdrobniejszych szczegółów sprawiają, że COREY nie tylko ciekawie się prezentuje, ale także zachwyca płynną i dziecinie łatwą obsługą.

 

Jedyny w swoim rodzaju

COREY to statyw, który mimo niewielkich rozmiarów i przystępnej ceny posiada wiele cech modeli PRO: opatentowaną płytkę Tri-mount, funkcję monopod, odłączane nogi i  i wymienialne stopki, by mógł działać w każdym terenie.

Perfekcja w każdym calu

Nasza mała duma cieszy oko perfekcyjnymi detalami, które definiują markę 3 LEGGED THING. Troska o szczegóły, interesujący design i podejście do estetyki sprawiają, że COREY konkurencję zostawia daleko w tyle i udowadnia, że produkty codziennego użytku mogą przybrać niezwykłą formę.

Ultra Compact

Statyw COREY jest najbardziej kompaktowym trójnogiem w ofercie 3 LEGGED THING. Po złożeniu mierzy zaledwie 34 cm, co stawia go na szczycie  niewielkich statywów przenośnych.

Funkcja Monopod

Dzięki odłączanej nodze COREY, jak wszystkie statywy 3 LEGGED THING, bezproblemowo zmienia się w monopod lub tyczkę do mikrofonu czy kamery

Stosunek Maksymalnego Obciążenia do Wagi to 9:1

Dopuszczalne obciążenie równe 9-krotnemu ciężarowi własnemu, 14 kg udźwig, czyni statyw COREY najbardziej wytrzymałym statywem w tej klasie trójnogów.

System Bubble Grips

Unikalne blokady nóg Bubble Grip pokryte są antypoślizgowymi gumkami najwyższej jakości, które gwarantują doskonałe usztywnienie i pozwalają na właściwe zaciśnięcie mechanizmu nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Głowica AirHed NEO w zestawie

Trójnóg wyposażony jest w lekką i prostą w obsłudze głowicę kulową z szybkozłączką typu ARCA. Blokowanie ruchów za pomocą jednego pokrętła sprawia, że operowanie głowicą jest niezwykle szybkie i proste.

Solidne Stopki

Trójnóg COREY wyposażony został w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, gumowe stopki Bootz. Uniwersalne ‚obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA STATYWU COREY

COREY, statyw z kolekcji PUNKS 3 LEGGED THING, dostępny jest w zestawie z głowicą AirHed Neo oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: ANARCHY i GREY & BLUE.
Swoją nazwę otrzymał na cześć Corey’a Taylor’a z zespołu Slipknot.

Max Wysokość 1.5 m


Max Wysokość bez kolumny 1.18 m


Min Wysokość 185 mm


Max Wysokość Monopoda 1.5 m


Długość po złożeniu 35 mm


5 sekcji nóg / 2 sekcje kolumny


Udźwig – 14 kg


Ciężar statywu 1.5 kg


Kąty nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 23 mm

COREY 3 LEGGED THING - GALERIA

Wiesz już, czym COREY różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska. Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Anarchy i Grey & Blue. Zobacz, jak ten osobliwy trójnóg wspaniale prezentuje się w całej okazałości.

PUNKS COREY

z AirHed NEO