Nasz przyjaciel Corey...

Nowy największy – najmniejszy statyw podróżniczy.

Corey 2.0.

Idealny towarzysz dla podróżujących fotografów, którzy potrzebują statywu mieszczącego się do bagażu podręcznego.

Podróżnik

Corey do niedawna był naszym podstawowym mikro-statywem podróżniczym. Jego następca to wykonany z lotniczego stopu magnezu Corey 2.0, który został naszym najlepszym ultra-kompaktowym statywem podróżnym. Składający się do zaledwie 36.1 cm długości, wyposażony w wiele tych samych technologii, które można znaleźć w naszych profesjonalnych statywach, Corey 2.0 jest idealną opcją podróżną dla fotografów, którzy potrzebują statywu tak kompaktowego, jak to tylko możliwe.

Nie jedna, nie dwie, ale trzy

Corey 2.0 posiada 3 odłączane nogi, które mogą służyć osobno jako monopody. W praktyce funkcja ta idealnie się sprawdza jako wysięgnik mikrofonu lub nawet selfie stick.

Kształtowanie przyszłości

Corey 2.0 posiada naszą opatentowaną płytkę Tri-mount zamontowaną na szczycie centralnej kolumny. W wersji 2.0 została ona udoskonalona przez nową masywniejszą konstrukcję, która jest bardziej wytrzymała i funkcjonalna.

Niewiarygodne możliwości

Dzięki kompaktowym rozmiarom po złożeniu, praktycznej wysokości roboczej i możliwości utrzymywania ciężaru nawet 14 kg, Corey 2.0 jest idealnym połączeniem niewielkiej wagi, rozmiaru oraz ogromu możliwości potrzebnych podróżującym fotografom.

Ultra Compact

Statyw Corey 2.0 jest jednym z najbardziej kompaktowych trójnogów w ofercie 3 LEGGED THING. Po złożeniu mierzy zaledwie 36.1 cm, co, w połączeniu z jego funkcjonalnością, stawia go na szczycie niewielkich statywów podróżnych.

3 odłączane nogi

Podobnie jak ich odpowiedniki z serii Pro Range 2.0 i Legends Range, nowe statywy Punks 2.0 posiadają trzy odłączane nogi (o 2 więcej niż w poprzednim modelu), które umożliwiają przekształcenie ich w monopody lub tyczki, a po dodaniu opcjonalnych stopek statywowych Vanz (sprzedawanych oddzielnie) mogą stać się statywami stołowymi.

Maksymalny stosunek obciążenia do wagi 8:1

Corey 2.0 jest w stanie udźwignąć ciężar do 8 razy większy od jego własnej wagi. Dzięki udźwigowi sięgającemu 14 kg, Corey 2.0 jest jednym z najmocniejszych statywów w tej klasie.

Zwarty i gotowy

Poddaliśmy nasze blokady nóg liftingowi. Dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania zamki blokujące zyskały nowy, zadziorny wygląd. Teraz dużo łatwiej się je  chwyta i obraca. Nowe obciążniki dodane do blokad nóg efektywnie obniżają środek ciężkości, co sprawia, że statyw jest bardziej stabilny i pozwala na użycie w różnorodnych warunkach.

Kształtując przyszłość

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount została znacznie udoskonalona względem modelu Corey i oferuje trzy puste wpusty do mocowania akcesoriów oraz umożliwia złożenie statywu Corey 2.0, nawet gdy kolumna centralna jest odłączona.

Szeroki wybór ‚obuwia’

Trójnóg Corey 2.0 wyposażony został w odłączane stopki Bootz, które można zastąpić dowolnym kompatybilnym modelem stopek, aby zapewnić maksymalną stabilność statywu, w każdym terenie.

Rewolucyjny system stopek

Dzięki możliwości odłączenia wszystkich nóg statywów Punks 2.0, nasze stopki zyskały dodatkową funkcjonalność, możemy zamocować je w miejsce właściwych nóg tworząc w ten sposób funkcjonalny, niskopoziomowy statyw stołowy.
Idealnie w tej konfiguracji sprawdzą się nowo zaprojektowane stopki VANZ, które powstały z myślą o zastosowaniu ich na różnych powierzchniach. Stopki VANZ, to wykonane ze stali nierdzewnej długie kolce, na które, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy nałożyć gumowe, antypoślizgowe nakładki w kształcie kulek pełniących role standardowych stopek statywu.

W ZESTAWIE

  • System statywowy PUNKS Corey 2.0 ze stopu magnezu
  • Głowica kulowa AirHed Neo
  • Szybkozłączka w systemie Punks Arca Swiss
  • Toolz – Multi Tool, 4 mm imbus, klucz płaski/monetowy, karabińczyk i otwieracz do butelek
  • Torba Clamshell i pasek do torby
  • Torba z mikrofibry na głowicę
  • Śruba “D-Ring” z anodyzowanego stopu magnezu do mocowania balastu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Corey 2.0

Max wysokość 1,46 m


Max wysokość bez kolumny 1,11 m


Min wysokość 9,9 cm


Max wysokość monopodu 1,09 m


Długość po złożeniu 361 mm


Pięciosekcyjne nogi / Dwusekcyjna kolumna główna


Udźwig do 14 kg


Waga statywu 1,78 kg


Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º


Max średnica nóg 23 mm

Corey 2.0 - GALERIA

Wiesz już, czym Corey 2.0 różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

Corey 2.0 - DOSTĘPNE KOLORY

Corey 2.0 Black

statyw z głowicą AirHed Neo

Corey 2.0 Blue

statyw z głowicą AirHed Neo