LEO - statyw, który zachwyca

ZWYCIĘZCA BEST TRIPOD 2017!
Według prestiżowej The Lucie Technical Awards z Nowego Jorku trójnóg LEO to najlepszy statyw 2017 roku.

Profesjonalny statyw LEO 3 LEGGES THING został okrzyknięty najbardziej funkcjonalnym, a zarazem kompaktowym statywem podróżniczym. Obieżyświat, który wszelkich konkurentów zostawia daleko w tyle.

Marzenie podróżnika

LEO to pierwszy w historii profesjonalny statyw podróżniczy. Niespotykany wcześniej poziom funkcjonalności, modułowa budowa oraz kompaktowość sprawiły, że w 3 LEGGED THING na nowo zdefiniowaliśmy pojęcie sprzętu podróżniczego. Profesjonalny, bezkompromisowy, wytrzymały, nietuzinkowy. Ten lekki, stworzony z włókna węglowego, statyw to prawdziwy majstersztyk wśród pozostałych statywów.

Bezkonkurencyjny udźwig

Bez wątpienia LEO jest jednym z najpotężniejszych statywów na świecie. Niezawodne wsparcie dla naprawdę dużych graczy.  21:1 – stosunek obciążenia do masy robi ogromne wrażenie, prawda?

Dedykowany dla bezlusterkowców, idealny dla średniego formatu

Statyw LEO z założenia miał być propozycją dla fotografów korzystających z aparatów bezlusterkowych, ale okazał się tak wytrzymały, niezawodny i funkcjonalny, że stał się ulubieńcem podróżujących profesjonalistów.

Konstrukcja modułowa

Wyjątkowa, modułowa konstrukcja pozwala na liczne modyfikacje i konfiguracje elementów statywu oraz akcesoriów dodatkowych, czyniąc LEO statywem skrojonym na miarę nawet najbardziej niecodziennych potrzeb.

Ultra Kompaktowy

LEO jest najbardziej kompaktowym statywem w naszej kolekcji statywów profesjonalnych. Po złożeniu mierzy zaledwie 34 cm, co sprawia, że jest doskonałym kompanem podróży.

Funkcja Monopod

Dzięki odłączanej nodze LEO, jak wszystkie statywy 3 LEGGED THING, bezproblemowo zmienia się w monopod lub tyczkę do mikrofonu czy kamery.

Stosunek Maksymalnego Obciążenia do Wagi to 21:1

LEO to prawdziwy mocarz, który jest w stanie udźwignąć sprzęt 21 razy cięższy od swojej wagi. 30 kilogramowa ładowność czyni go jednym z najsilniejszych statywów na świecie.

System Parallel Locking

Unikalny system blokad Parallel Locking dzielnie znosi duże obciążenia, charakteryzuje się doskonałą chwytliwością oraz sztywnością i … nigdy sam się nie otworzy.

Wielość Punktów Mocowania

Płytka Tri-Mount gwarantuje najszerszy wachlarz zastosowań. Sześć gwintowanych otworów 1/4″, jeden 3/8″ oraz trzy gładkie wpusty dają niezliczone możliwości montażu akcesoriów foto.

Solidne Stopki

Statyw LEO wyposażony został w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, stopki gumowe Bootz. Uniwersalne ‚obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA STATYWU LEO

 LEO, statyw z kolekcji profesjonalnych trójnogów 3 LEGGED THING, dostępny jest w dwóch interesujących wersjach kolorystycznych: Equinox i Eclipse oraz w zestawie z głowicą AirHed Switch.

EQUINOX LEO & ECLIPSE LEO
TYLKO STATYWY

Max Wysokość 1.31 m


Max Wysokość bez kolumny 0.97 m


Min Wysokość 120 mm


Max Wysokość Monopoda 1.37 m


Długość po złożeniu 350 mm


Nogi pięcioczęściowe / Dwuczęściowe kolumny


Udźwig przy 23º – 30 kg
Udźwig przy 55º – 20 kg
Udźwig przy 80º – 10 kg


Ciężar statywu 1.44 kg


Całkowita waga zestawu N/A


Kąty nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 23 mm

ZESTAW EQUINOX LEO & ZESTAW ECLIPSE LEO
ZAWIERA AIRHED SWITCH

Max Wysokość 1.4 m


Max Wysokość bez kolumny 1.08 m


Min Wysokość 120 mm


Max Wysokość Monopoda 1.46 m


Długość po złożeniu 350 mm


Nogi pięcioczęściowe / Dwuczęściowe kolumny


Udźwig przy 23º – 30 kg
Udźwig przy 55º – 20 kg
Udźwig przy 80º – 10 kg


Ciężar statywu 1.44 kg


Całkowity Ciężar Zestawu 1.75 kg


Kąty Nóg 23º, 55º, 80º


Max Średnica Nóg 23 mm

LEO 3 LEGGED THINK - GALERIA

Wiesz już, czym LEO różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska. Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Equinox i Eclipse. Zobacz, jak ten osobliwy trójnóg wspaniale prezentuje się w całej okazałości.

EQUINOX LEO

z AirHed SWITCH

ECLIPSE LEO

z AirHed SWITCH

EQUINOX LEO

tylko statyw

ECLIPSE LEO

tylko statyw