SERIA PUNKS

Kolekcja Punks to pieczołowicie wybrane statywy dla początkujących, których specyfikacji i jakości wykonania konkurenci mogą tylko pozazdrościć. Innowacyjne i wszechstronne funkcje oraz większy udźwig niż u innych produktów w tej klasie, Punks to seria z charakterem. Dowiedz się więcej na temat cech charakterystycznych i unikalnych technologii, które pojawiają się w różnych produktach z tej serii i sprawdź je dokładniej poniżej.

Najbardziej zaawansowane statywy na świecie

Projektując nowatorskie statywy i akcesoria foto na sztukę fotografii patrzymy z nieco innej perspektywy niż pozostali. W naszej pracy nie ma miejsca na wygodne kompromisy. Od samego początku kładziemy ogromny nacisk na właściwy dobór materiałów. Rozumiemy, że fotografia bywa „sportem ekstremalnym”, a w uzyskaniu doskonałego ujęcia często liczą się sekundy. Wiemy, jak ważny jest Twój aparat, więc naszym priorytetem jest jego bezpieczeństwo. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile dźwigasz na swych barkach więc lekkość, modułowość i kompatybilność produktów jest dla naszych inżynierów kluczowym zagadnieniem. Lubimy otaczać się rzeczami ładnymi, dlatego nasze statywy nie tylko zachwycają innowacyjnością i perfekcją wykonania, ale cieszą oko wyjątkowym designem. Bo w 3 Legged Thing wierzymy, że od niezawodnego statywu wszystko się zaczyna.

ODŁĄCZANE NOGI MONOPODU

Billy 2.0, Brian 2.0, Corey 2.0 i Travis 2.0 posiadają 3 odłączane nogi, które umożliwiają przekształcenie ich w statyw stołowy przy użyciu ,obuwia’ statywowego 3LT Vanz (sprzedawanego oddzielnie). Nogi mogą być również połączone z kolumną centralną statywu, aby użyć ich jako monopodu lub ramienia wysięgnika.

UDOSKONALONE BLOKADY NÓG

Dzięki kombinacji gumowych podkładek i radełkowania zamki blokujące Punks 2.0 zyskały nowy, zadziorny wygląd. Teraz dużo łatwiej się je chwyta i obraca. Nowe obciążniki dodane do blokad nóg efektywnie obniżają środek ciężkości, co sprawia, że statyw jest bardziej stabilny i pozwala na użycie w różnorodnych warunkach.

WYMIENNE OBUWIE

Statywy i monopody Punks 2.0 dostarczane są z wytrzymałymi, zdejmowanymi, gumowymi butami Bootz. Można je wymienić na nasze specjalne stopki ze stali nierdzewnej, które, w zależności od modelu, sprawdzają się w różnych warunkach terenowych. Heelz, Clawz i Stilettoz — sprzedawane oddzielnie.

UJĘCIA Z NISKIEGO POZIOMU

Dzięki trzem optymalnym kątom rozstawu nóg – 23˚, 55˚, 80˚ – statywy Punks 2.0 oferują wiele różnych perspektyw fotografowania, nawet na wysokości 9,9 cm od ziemi.

AIRHED NEO 2.0

AirHed Neo 2.0, dostarczany ze statywami Punks twist-lock, to bardzo wydajna głowica kulowa kompatybilna z Arca-Swiss, z możliwością obrotu o 360˚ i wbudowaną poziomicą pęcherzykową.

KOLUMNA WIELOFUNKCYJNA

Kolumna centralna we wszystkich statywach Punks 2.0 może być używana w sposób domyślny — zamontowany, odwrócony, niezależny lub dołączony do nogi, aby stworzyć pełnowymiarowy monopod. Dzięki standardowym gwintom 3/8″ na każdym końcu nasze kolumny mają całą gamę zastosowań.

PŁYTKA TRI-MOUNT

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount została udoskonalona i oferuje trzy puste wpusty do mocowania akcesoriów, a także umożliwia składanie statywów, nawet gdy kolumna jest odłączona.

WYBÓR KOLORÓW

PUNKS 2.0 są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych — czarne z uderzającymi miedzianymi akcentami z matowo czarnym AirHed Neo 2.0, lub z oszałamiającymi metalicznymi niebieskimi akcentami i niebieskim AirHed Neo 2.0.

PARAMETRY TECHNICZNE STATYWÓW 3 LEGGED THING

Do produkcji statywów wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu nasze trójnogi zyskały niezwykłą żywotność. Starannie dobrane komponenty, modułowa budowa i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że PRODUKTY 3 LEGGED THING CHARAKTERYZUJĄ SIĘ LEKKOŚCIĄ, KOMPATYBILNOŚCIĄ, NIEZAWODNOŚCIĄ I NIEBANALNYM DESIGNEM.

COREY 2.0 z AirHed Neo TRAVIS 2.0 z AirHed Neo BILLY 2.0 z AirHed Neo BRIAN 2.0 z AirHed Neo
Wysokość maksymalna  1,46 m 1,66 m 1,66 m 1,86 m
Wysokość maksymalna bez kolumny 1,11 m 1,37 m 1,37 m 1,39 m
Minimalna wysokość bez kolumny 9,9 cm 11,8 cm 11,8 cm 10,6 cm
Odłączana noga — Wysokość maksymalna  1,09 m 1,36 m 1,36 m 1,39 m
Długość po złożeniu  36,1 cm 45,7 cm 45,7 cm 42 cm
Możliwość rozkładania 5 sekcji nóg / 2 sekcje kolumny 4 sekcji nóg / 1 sekcja kolumny 4 sekcje nóg / 1 sekcja kolumny 5 sekcji nóg / 2 sekcje kolumny
Udźwig  14 kg 18 kg 18 kg 14 kg
Waga statywu  1,78 kg 1,82 kg 1,57 kg 1,68 kg
Kąty nachylenia nóg  23º, 55º, 80º 23º, 55º, 80º 23º, 55º, 80º 23º, 55º, 80º
Maksymalna średnica rurki nogi  23 mm 23 mm 23 mm 23 mm

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE Z SERII 2.0

Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych — czarnej i niebieskiej.

Corey 2.0

Wykonany ze stopu magnezu Corey to nowy, najmniejszy statyw podróżniczy w ofercie 3LT. To idealny towarzysz dla podróżujących fotografów, którzy potrzebują statywu mieszczącego się do bagażu podręcznego.

Travis 2.0

Wykonany ze stopu magnezu Travis to nowe wcielenie niezwykle wszechstronnego i najbardziej zaawansowanego statywu klasy podstawowej na świecie. Idealny dla początkujących fotografów!

Billy 2.0

Wykonany z włókna węglowego Billy to niezwykle kompaktowy statyw podróżny do codziennego użytku. Najlżejszy statyw z linii PUNKS 2.0 3 LEGGED THING. Mała waga z dużym udźwigiem!

Brian 2.0

Wykonany z włókna węglowego Brian to najwyższy statyw z serii PUNKS 2.0. Wszechstronny statyw podróżny ogólnego zastosowania, z 3 odłączanymi nogami i możliwością osiągania ogromnych wysokości.

Rewolucyjny system stopek

Dzięki możliwości odłączenia wszystkich nóg statywów Punks, nasze stopki zyskały dodatkową funkcjonalność, możemy zamocować je w miejsce właściwych nóg tworząc w ten sposób funkcjonalny, niskopoziomowy statyw stołowy.
Idealnie w tej konfiguracji sprawdzą się nowo zaprojektowane stopki VANZ, które powstały z myślą o zastosowaniu ich na różnych powierzchniach. Stopki VANZ, to wykonane ze stali nierdzewnej długie kolce, na które, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy nałożyć gumowe, antypoślizgowe nakładki w kształcie kulek pełniących role standardowych stopek statywu.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ