Winston 2.0 – potężny statyw dla wymagających fotografów

Wysoki, silny, stabilny. Winston 2.0 z kolekcji profesjonalnych statywów 3 LEGGED THING jest jednym z najbardziej wytrzymałych trójnogów na świecie. Model dla tych, którzy mierzą wysoko.

Winston 2.0

To najwyższy i zarazem najbardziej stabilny statyw w naszej kolekcji.

Co jest nowego w serii Pro Range 2.0?

Nasze nowe statywy Pro Range 2.0 mają kilka nowych oraz kilka ulepszonych funkcji w stosunku do swoich poprzedników – spójrz poniżej, aby dowiedzieć się co się zmieniło.

3 ODŁĄCZANE NOGI

Statywy Pro Range 2.0 mają wszystkie trzy nogi odłączalne. Dzięki tej funkcji możesz w łatwy i szybki sposób zrobić ze statywu monopod, wykorzystując jedną z nóg i łącząc ją ze środkową kolumną. Pozostałe nogi możesz wykorzystać jako wysięgniki do lamp lub mikrofonów. Alternatywnie możesz usunąć wszystkie trzy nogi i w ich miejsce zastosować stopki tworząc tym samym kompaktowy statyw stołowy.

RADEŁKOWANE POKRĘTŁA

Aby ułatwić dokręcanie dłonią poszczególnych pokręteł i wyeliminować poślizg, radełkowaliśmy ich powierzchnię tak by ich obsługiwanie było jeszcze łatwiejsze. Wszystkie gałki w naszych nowych głowicach AirHed Pro i Pro Lever, nasadki blokad poszczególnych sekcji oraz blokady kolumny centralnej, zyskały antypoślizgową powierzchnię. Poprawia to chwytności zapewniając użytkowni bezpieczne dokręcenie wszystkich pokręteł nawet w rękawiczkach i trudnych warunkach pogodowych.

MOCNE ZAMKI

W Pro Range 2.0, w naszych blokadach nóg i kolumn – Parallel Locking ulepszyliśmy wewnętrzne  elementy zamków czyniąc je jeszcze mocniejszymi. Zmodyfikowaliśmy nasze wewnętrzne podkładki w kształcie litery “C” (Chicken Lips), które w połączeniu z dwiema liniami nakrętek zapewniają jeszcze bezpieczniejsze zablokowanie poszczególnych sekcji nóg, czyniąc statyw sztywniejszym i stabilniejszym.

WYRAFINOWANE KSZTAŁTY

W nowej serii Pro Range 2.0 przeprojektowaliśmy wiele elementów tak, aby stały się smuklejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Zniwelowaliśmy ostre krawędzie wprowadzając przyjemne łuki i zaokrąglone kanty. Nasza opatentowana płytka montażowa Tri-mount jest bardziej wyprofilowana, a zatrzaski na nogach zyskały nową konstrukcję by jeszcze łatwiej i płynniej się otwierały i zamykały.

Idealny do pracy w trudnych warunkach...

Winston 2.0 jest naszym najsilniejszym i najbardziej stabilnym statywem jaki dotąd stworzyliśmy. Jest to bez wątpienia statyw do zadań specjalnych. Jego poprzednik jest chętnie wybierany przez fotografów ceniących sobie najwyższy poziom niezawodności. Winston w wersji 2.0 stał się jeszcze bardziej komfortowy w użytkowaniu, a jego imponujący udźwig 40 kg, 185 cm wysokości, sztywność i funkcjonalność są godne prawdziwego mistrza. Potężny i funkcjonalny, Winston 2.0 jest punktem odniesienia w technologii statywów. Łatwy w transportowaniu, z trzema odłączanymi nogami Winston 2.0 jest bezsprzecznie najbardziej wszechstronnym statywem trzyczęściowym, jaki kiedykolwiek wyprodukowano.

Nie jedna, nie dwie, ale trzy

Unikalna, modułowa konstrukcja Winstona 2.0 z aż trzema odłączanymi nogami pozwala na wiele różnych konfiguracji. Możesz zrobić z niego monopod, wykorzystać pozostałe nogi jako wysięgniki do lamp lub mikrofonu, możesz odwrócić kolumnę zyskując stabilny statyw do fotografowania z niskiego poziomu a odłączając nogi i mocując stopki w ich miejsce, otrzymasz wygodny statyw stołowy. Dzięki tej wyjątkowej konstrukcji, Winston 2.0 jest statywem niezwykle wszechstronnym i skrojonym na miarę nawet najbardziej niecodziennych potrzeb.

Jeden mały krok dla człowieka a…

Winston 2.0 to najbardziej stabilny statyw jaki dotychczas stworzyliśmy. Został zaprojektowany dla zawodowców ceniących najwyższą jakość i niezawodność. Winston 2.0 to ogromny krok naprzód w technologii statywów i jeden z najmocniejszych i niezawodnych trójnogów na świecie.

Wytrzymały, kompatybilny, wszechstronny

Unikatowa konstrukcja Winstona 2.0 pozwala na wiele różnych konfiguracji i ustawień przy jego jednoczesnym, imponującym udźwigu 40 kg. Pomimo swoich rozmiarów i wytrzymałości statyw Winston 2.0 jest równie funkcjonalny jak statywy podróżnicze z serii Pro Range 2.0. Winston 2.0. także nie sprawia problemów w podróży i dzięki odłączanym nogom szybko zmienia się w monopod.

Nogi składane w przeciwnych kierunkach

Winston 2.0 to jedyny na świecie pełnowymiarowy statyw fotograficzny z nogami składanymi w przeciwnych kierunkach co umożliwia złożenie trójnoga do długości zaledwie 61 cm.

Stosunek maksymalnego obciążenia do wagi to 23:1

Statyw Winston 2.0 bez trudu poradzi sobie z obciążeniem 23 razy większym od swojego własnego ciężaru. Dzięki udźwigowi 40 kg, Winston jest jednym z najwytrzymalszych statywów na świecie.

Radełkowane pokrętła

Statywy 3 Legged Thing w nowej wersji Pro Range 2.0, w tym Winston, zyskały radełkowaną powierzchnię wszystkich uchwytów blokad oraz pokręteł głowic co zapewnia ich lepszą chwytności nawet w rękawiczkach i trudnych warunkach pogodowych.

System Parallel Locking

Unikalny system równoległych blokad 3 Legged Thing Parallel Locking świetnie znosi duże obciążenia, charakteryzuje się doskonałą chwytliwością oraz sztywnością i nigdy sam się nie otworzy.

Wielość punktów mocowania

Nasza opatentowana płytka Tri-Mount ma teraz nowy, wyrafinowany kształt bez ostrych krawędzi i gwarantuje najszerszy wachlarz zastosowań. Sześć gwintowanych otworów 1/4″, jeden 3/8″ oraz trzy gładkie wpusty dają niezliczone możliwości montażu akcesoriów foto.

Wymienne stopki

Winston 2.0 jest wyposażony w wytrzymałe, wymienne, zapewniające solidną podstawę, stopki gumowe Bootz. Uniwersalne ‘obuwie’ możesz zastąpić jednymi z naszych stopek do zadań ultra specjalnych zapewniających maksymalną stabilność w każdym terenie.

Rewolucyjny system stopek

Dzięki możliwości odłączenia wszystkich nóg statywów Pro Range 2, nasze stopki zyskały dodatkową funkcjonalność, możemy zamocować je w miejsce właściwych nóg tworząc w ten sposób funkcjonalny, niskopoziomowy statyw stołowy.
Idealnie w tej konfiguracji sprawdzą się nowo zaprojektowane stopki VANZ, które powstały z myślą o zastosowaniu ich na różnych powierzchniach. Stopki VANZ, to wykonane ze stali nierdzewnej długie kolce, na które, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy nałożyć gumowe, antypoślizgowe nakładki w kształcie kulek pełniących role standardowych stopek statywu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Winston 2.0
sam statyw 

Max wysokość 1.85 m


Max wysokość bez kolumny 1.41 m


Min wysokość 146 mm


Max wysokość monopodu 1.93 m


Długość po złożeniu 612 mm


Trójsekcyjne nogi / jednosekcyjna kolumna główna


Udźwig przy 23º – 40 kg
Udźwig przy 55º – 25 kg
Udźwig przy 80º – 15 kg


Waga statywu 1.73 kg


Całkowita waga zestawu N/A


Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º


Max średnica nóg 29 mm

Winston 2.0 z głowicą
Airhed Pro Lever

Max wysokość 1.94 m


Max wysokość bez kolumny 1.5 m


Min wysokość 231 mm


Max wysokość monopodu 2.02 m


Długość po złożeniu 612 mm


Trójsekcyjne nogi / jednosekcyjna kolumna główna


Udźwig przy 23º – 40 kg
Udźwig przy 55º – 25 kg
Udźwig przy 80º – 15 kg


Waga statywu 1.73 kg


Całkowita waga zestawu 2.05 kg


Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º


Max średnica nóg 29 mm

Winston 2.0 - GALERIA

Wiesz już, czym Winston 2.0 różni się od innych statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.
Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania. Porównaj dwie wersje kolorystyczne Grey i Earth Bronze.
Zobacz jak się prezentuje w różnych konfiguracjach:

Winston 2.0 - DOSTĘPNE KOLORY I KONFIGURACJE

Winston 2.0 Earth Bronze

tylko statyw

Winston 2.0 Earth Bronze

z głowicą AirHed Pro Lever

Winston 2.0 Metallic Slate Grey

tylko statyw

Winston 2.0 Metallic Slate Grey

z głowicą AirHed Pro Lever