PATTI

“W sztuce i marzeniach możesz postępować z porzuceniem. W życiu możesz postępować z równowagą i ukradkiem.” – Patti Smith

Patti

Patti jest naszym pierwszym statywem fli-lock. do użytku ogólnego. I jakim statywem jest….

Pogoń za sztuką i poszukiwanie nowych pomysłów….

Podważając bardzo barwną konwencję, Patti staje się pierwszym kobiecym statywem 3LT, zainspirowanym przez wielkią Patti Smith.

Flip Locks

Patti jest pierwszym z naszych statywów wyposażonych w blokady nóg z zatrzaskami. Wykonane z wytrzymałego, odpornego na zużycie tworzywa ABS, zamki Patti mają płynną pracę, która blokuje nogi w wybranym położeniu.

Duże obciążenie

Patti ma większy udźwig maksymalny niż zazwyczaj spotykany w statywach tej klasy. jest w stanie wytrzymać obciążenie do 10 kg, to więcej niż wystarczająco dużo dla większości bezlusterkowców i DLSR.

Do góry nogami

Patti posiada odwracalną i zdejmowaną kolumnę centralną, idealną do fotografowania obiektów na niskim poziomie lub fotografowania z alternatywnej perspektywy.

Zaprojektowany dla każdego

Dzięki 4 sekcyjnym nogom i pojedynczej kolumnie Patti składa się do zaledwie 45 cm / 17,7 „, co czyni ją idealnym statywem do codziennego noszenia przy sobie.

Optymalne kąty nachylenia nóg

Aby umożliwić fotografowanie z różnych wysokości, nogi Patti mają trzy optymalne kąty fotografowania – 23°, 55° i 80°. Najszerszy kąt pozwala fotografom strzelać nawet od 11 cm / 4,25 „.

Odwracalna kolumna środkowa

Aby zapewnić większą wszechstronność, w tym fotografowanie makro- i niskopoziomowe, Patti posiada wyjmowaną i odwracalną kolumnę centralną.

Najlepszy w swoje klasie

Unikalny Big Grip zapewnia maksymalną przyczepność dla maksymalnego bezpieczeństwa, z głębokimi kanałami zaprojektowanymi do rozpraszania wilgoci. Patti ma maksymalną nośność 10 kg / 22 funtów – największy udźwig w swojej klasie.

Dołącz

Opatentowana przez nas płyta Tri-Mount oferuje trzy wydrążone ostrogi do mocowania osprzętu i umożliwia Patti składanie przeciwstawne, nawet po zdjęciu kolumny.

Solidne Stopki

Patti posiada odkręcaną gumową stopkę, który można zastąpić dowolnym z naszych akcesoriów dla zapewnienia maksymalnej stabilności na każdym terenie.

Dane techniczne

Specyfikacja Patti z wraz z AirHead Mini

PATTI

“To me, punk rock is the freedom to create, freedom to be successful, freedom to not be successful, freedom to be who you are. It’s freedom.” – Patti Smith, Rock Goddess

Maksymalna wysokość 1.63 m / 64 „


Maksymalna wysokość bez kolumny centralnej 1.33 m / 52.25 „


Minimalna wysokość 110 mm / 4.25 „


Wielkość po złożeniu 455 mm / 18 „


4 sekcje nóg/ 1 sekcja kolumny


Mechanizm blokady zatrzaskowej


Maksymalne obciążenie – 10 kg / 22 lbs


Waga zestawu 1.55 kg / 3.4 lbs


Kąty nóg23o, 55o, 80o


Max Średnica Nóg  23 mm / 0.9 „

PUNKS PATTI

Wersja szaroniebieska

PUNKS PATTI

Wersja czarny mat