Docz2

Wytrzymała podstawa do Monopodu
i mini statyw w jednym

Podwójne zadanie…

Docz2 zapewnia możliwość maksymalnego ustabilizowania monopodu oraz bezpośredniego mocowania aparatu do podstawy i stosowanie jej jako samodzielnego mini statywu stołowego.

Wszechstronność

Dzięki mocowaniu śrubowemu 1/4″ i dołączonemu adapterowi 3/8″, Docz2 może być używany z wieloma różnymi monopodami, statywami z odłączanymi nogami i innymi głowicami czyniąc z niego poręczny, pełnowartościowy statyw.

Wytrzymałość

Konstrukcja Docz2 wykonana jest z aluminium pokrytego wytrzymałym tworzywem a każda z nóg, ma gumowe wykończenie pokryte wypustkami, zapewniającymi stabilność nawet na wyjątkowo śliskich powierzchniach takich jak lód czy śnieg.

Mobilność

Dzięki nogom składanym do góry Docz2 jest wyjątkowo kompaktowy i nie wymaga dużej przestrzeni w transporcie. Jest alternatywą dla na tyle małych mini statywów, że zmieszczą się w rogu torby z kamerami, a jednocześnie wystarczająco mocnych, by udźwignąć aparaty o wadze do 20 kg.

Dwa rodzaje gwintów

Albert 2.0 po złożeniu mierzy zaledwie 43,1 cm, dzięki czemu można go transportować w bagażu podręcznym, małej torbie czy plecaku fotograficznym.

Duże obciążenia

Dzięki wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, Docz2 jest w stanie udźwignąć zestawy sprzętu fotograficznego o wadze do 20 kg! To więcej niż większość standardowych mini statywów.

Wbudowana głowica

Docz2 posiada wbudowaną głowicę kulową, która doskonale sprawdza się podczas panoramowania z użyciem monopodu. Pozwala na zachowanie stabilności przy jednoczesnym delikatnym ruchu aparatu.

Elastyczna stopa kondensacyjna

Docz2 został wyposażony w dodatkową, gumową stopę centralną znajdującą się pod głowicą statywu, która dodatkowo stabilizuje urządzenie przy nacisku i zapobiega się jego uginaniu.

Płynna i stabilna praca

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy stopu magnezu do wykonania kuli głowicy, kula przesuwa się gładko i bez oporów co sprawia, że monopod można płynnie pochylać unikając wstrząsów i drgań a trójnóg nie będzie tracił przyczepności z podłożem.

Blokada kąta nachylenia

Za pomocą wbudowanej blokady głowicy, monopod lub aparat fotograficzny umieszczony na trójnogu można pochylić i zablokować pod wybranym kątem a Docz2 nadal pozostanie stabilny.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Docz2

Wysokość po rozłożeniu: 8,5 cm


Udźwig: 20 kg


Długość po złożeniu: 16,5 cm


Max średnica po rozłożeniu: 29,5 cm


Waga: 531 g

Max średnica nóg 26 mm

Docz2 - GALERIA

Wiesz już, czym Docz2 różni się od innych mini statywów. Znasz jego możliwości i dane techniczne. Czas przyjrzeć mu się z bliska.
Spójrz na ten niebanalny design i staranność wykonania.

Docz2 - DOSTĘPNE KOLORY I KONFIGURACJE